Polecane

Kursy i szkolenia


 • medycyna chińska
  ośrodek "Natura" zaprasza na kursy z zakresu medycyny chińskiej; masaż chiński i kręgarstwo, kurs medycyny chińskiej z bioterapią Jin Shin Do, masaż tybetański, ziołolecznictwo, akupunktura, akupresura, radiestezja terapeutyczna, chi-kung, zapraszamy do gabinetu medycyny chińskiej na terapie lecznicze, na masaże skuteczne przy likwidowaniu schorzeń układu ruchowego, na zabiegii bioenergoterapii.
  http://www.naturamed.pl.tl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła języków obcych Kraków
  Szkoła języków obcych Welt-Weit specjalizuje się w języku niemieckim i angielskim. Uczymy w oparciu o autorskie, przygotowane przez naszych lektorów i dostosowane do potrzeb danej grupy programy, których podstawowym celem jest rozwój umiejętności komunikacyjnych słuchaczy.
  http://www.weltweit.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kadra - kursy przez internet
  Od ponad dwóch lat nasza firma oferuje e-kursy jako nowoczesną, innowacyjną i przede wszystkim skuteczną formę zdobywania wiedzy i umiejętności. Przygotowane kursy elearningowe są opracowane bardzo dokładnie od strony merytorycznej, a ponadto opisane w jasny i czytelny sposób dzięki czemu nasi kursanci nie mają problemu ze zrozumieniem materiału. Nasze atuty to: - szeroki wachlarz szkoleń e-learningowych oraz kursów i szkoleń stacjonarnych, - indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta - bardzo atrakcyjne ceny Zapraszamy
  http://www.kadra-kurs.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kursy fryzjerskie
  Akademia Stylu i Urody oferuje swoim klientkom kursy fryzjerskie, kursy manicure oraz kursy masażu. Wiele sukcesów na rynku krajowym i zagranicznym odniesionych przez absolwentów studium świadczy o wysokiej jakości szkoleń, zachowujących równocześnie przystępną cenę.
  http://www.dobrykurs.info
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia obsługa klienta
  Serwis profesjonalnej trenerki przeprowadzającej szkolenia obsługi klienta, ulepszającej umiejętności menedżerskie i szereg innych. Umieszczone na stronie rekomendacje oraz ilość zrealizowanych zleceń dla największych koncernów na rynku zaświadcza o ich najwyższej jakości.
  http://www.tote.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Borowki Bramki obrotowe Burgery Turystyka Wideofilmowanie Zabawki Odzyskiwanie danych Ogłoszenia Oprogramowanie dla firm księgarnie pomoce naukowe Żłobek Zacisze
pozycjonowanie Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie Łódź
reklama w Google. reklama w Google to najlepsza promocja biznesu.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
praca licencjacka wzory. Gonią terminy, do napisania praca licencjacka wzory , przykłady zamieszczone w internecie nie przekładają się jednak na ilość zapisanych stron. Głowa do góry, wybawimy cię z opresji.
Pisanie Esejów. Pisanie Esejów o różnej tematyce. Sprawdź
pisanie prac kielce. Proponujemy profesjonalne pisanie prac kielce . Terminowość, atrakcyjne ceny, 100% zadowolenia naszych klientów.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007