Polecane

Kursy i szkolenia


 • medycyna chińska
  ośrodek "Natura" zaprasza na kursy z zakresu medycyny chińskiej; masaż chiński i kręgarstwo, kurs medycyny chińskiej z bioterapią Jin Shin Do, masaż tybetański, ziołolecznictwo, akupunktura, akupresura, radiestezja terapeutyczna, chi-kung, zapraszamy do gabinetu medycyny chińskiej na terapie lecznicze, na masaże skuteczne przy likwidowaniu schorzeń układu ruchowego, na zabiegii bioenergoterapii.
  http://www.naturamed.pl.tl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła języków obcych Kraków
  Szkoła języków obcych Welt-Weit specjalizuje się w języku niemieckim i angielskim. Uczymy w oparciu o autorskie, przygotowane przez naszych lektorów i dostosowane do potrzeb danej grupy programy, których podstawowym celem jest rozwój umiejętności komunikacyjnych słuchaczy.
  http://www.weltweit.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kadra - kursy przez internet
  Od ponad dwóch lat nasza firma oferuje e-kursy jako nowoczesną, innowacyjną i przede wszystkim skuteczną formę zdobywania wiedzy i umiejętności. Przygotowane kursy elearningowe są opracowane bardzo dokładnie od strony merytorycznej, a ponadto opisane w jasny i czytelny sposób dzięki czemu nasi kursanci nie mają problemu ze zrozumieniem materiału. Nasze atuty to: - szeroki wachlarz szkoleń e-learningowych oraz kursów i szkoleń stacjonarnych, - indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta - bardzo atrakcyjne ceny Zapraszamy
  http://www.kadra-kurs.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kursy fryzjerskie
  Akademia Stylu i Urody oferuje swoim klientkom kursy fryzjerskie, kursy manicure oraz kursy masażu. Wiele sukcesów na rynku krajowym i zagranicznym odniesionych przez absolwentów studium świadczy o wysokiej jakości szkoleń, zachowujących równocześnie przystępną cenę.
  http://www.dobrykurs.info
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia obsługa klienta
  Serwis profesjonalnej trenerki przeprowadzającej szkolenia obsługi klienta, ulepszającej umiejętności menedżerskie i szereg innych. Umieszczone na stronie rekomendacje oraz ilość zrealizowanych zleceń dla największych koncernów na rynku zaświadcza o ich najwyższej jakości.
  http://www.tote.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Laptopy Media Odzyskiwanie danych Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny księgarnie Międzywodzie Motocross, Enduro Narty, snowboard Hodowla rybek Hotele grafika
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy
przykładowe prace inżynierskie. Nie trać czasu na wzory i przykładowe prace inżynierskie . Pomożemy Ci napisać świetną pracę. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy
tematy prac magisterskich marketing. Jakie wybrać tematy prac magisterskich marketing ? Jeśli z tą decyzją masz problem, to co będzie przy pisaniu pracy. Nie trać wiary - specjalizujemy się w pisaniu prac. Skontaktuj się z nami, nie pożałujesz!
haft komputerowy. Dżety, nadruki, haft komputerowy .
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007