Polecane

Kursy i szkolenia


 • Nauka jazdy Juma Kraków
  Ośrodek Szkolenia JUMA zaprasza na kursy prawa jazdy oraz jazdy doszkalające.Organizujemy również kursy ekspresowe.Zapewniamy profesjonalne szkolenie na samochodach egzaminacyjnych: - Opel Corsa - Chevrolet Aveo - Renault Clio - Toyota Yaris Najbliższe terminy jazd dostępne są na naszej stronie internetowej: www.juma.prawojazdy.com.pl. Wejdź i wybierz dogodny termin ! (012) 296 - 35 - 99 501 1234 86 GG : 904425 www.juma.prawojazdy.com.pl prawo_jazdy@o2.pl
  http://www.juma.prawojazdy.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia BHP, Usługi BHP.
  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie bezpieczeństwem i higieną pracy. Współpracujemy z zespołem wykwalifikowanych młodych wykładowców (posiadających dyplomy ukończenia studiów wyższych w zakresie BHP) oraz praktyków o bogatym doświadczeniu zawodowym.
  http://www.bhptechnika.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • DRIFT Ośrodek Szkolenia Kierowców
  Jesteśmy Szkołą Nauki Jazdy, która stawia sobie za cel przygotowanie kandydatów na kierowców nie tylko do pomyślnego zdania egzaminu lecz do samodzielnej egzystencji w ruchu drogowym. Po prostu wychodzimy z założenia, że egzamin to nie wszystko a czasami nawet ma nie wiele wspólnego z prawdziwą jazdą w pełni świadomego praw i obowiązków kierowcy.
  http://www.drift.pila.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Studia, Kursy, Szkolenia w Polsce
  Wyszukiwarka studiów, instytucji prywatnych, niepublicznych, kierunków studiów wyzszych oraz kursów i szkolen na terenie calej Polski. Kompletna baza najnowszych ofert edukacyjnych, codziennie nowe wpisy, w tym oferty zagraniczne. Znajdziesz tu wszystkie informacje potrzebne do decyzji o swojej karierze. Co, gdzie, jak. Oferty, tryby studiów, e-learining, zjazdy, studia wyzsze, prywatne, podyplomowe oraz szkolenia i kursy, kursy zawodowe, przygotowujace do roznych egzaminów nadajace tytuly zawodowe i podwyzszajace kwalifikacje.
  http://www.educaedu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenie z pierwszej pomocy Kraków
  STAY & PLAY zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Kursy prowadzone są przez doświadczonych trenerów, instruktorów Polskiej Rady Resuscytacji, ratowników medycznych. Oferta kursów pierwszej pomocy w Krakowie skierowana jest do instytucji, firm, szkół nauki jazdy, organizacji.
  http://www.stayandplay.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Oprogramowanie UrbiCMS  2007