Polecane

Kursy i szkolenia


 • Szkolenia otwarte - zapraszamy
  Nasza spółka to grono doświadczonych doradców, którzy przeprowadzą Cię przez fachowy trening. Oferujemy szkolenia otwarte, zobaczysz jak być jakościowym menadżerem lub akwizytorem. Wskażemy Tobie jak pertraktować, jak rozmawiać o cenie, czy też jak sprawnie kierować personelem.Nasze szkolenia trwają dwa dni. Szkolenie rozdzielone jest na moduły: teoretyczny a także praktyczny, co pozwoli ci wypraktykować nauczone techniki na żywo. Zapraszamy.
  http://grupa-kreatywna.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Angielski online ,skype, Niemiecki online,skype
  NAUKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO PRZEZ SKYPE ! ANGIELSKI I NIEMIECKI ONLINE ! Pierwsza lekcja (30 minut) GRATIS! Uczymy języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach i dla wszystkich grup wiekowych Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i do Matury Przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, LCCI i wielu innych Uczymy profesjonalnie i z zapałem Świadczymy również usługi jako tłumacz angielskiego i niemieckiego
  "http://www.angielski-king.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Akademia Jazdy CARGO to najlepsze w jednym miejscu!
  W naszej Firmie prowadzone są szkolenia dla instruktorów nauki i techniki jazdy. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez fachową i doświadczoną kadrę instruktorską. Nasz odtj i Akademia Jazdy CARGO umożliwia podniesienie kwalifikacji i doskonalenie zdobytych umiejętności każdemu kierowcy zawodowemu. Zapraszamy nie tylko kierowców zawodowych, ale także wszystkich, a zwłaszcza osoby mało doświadczone, które prawo jazdy mają od niedawna. Mamy szkolenia dla osób prowadzących pojazdy uprzywilejowane. W bogatej ofercie CARGO znajdziecie Państwo: doskonalenie techniki jazdy oraz szkolenia okresowe.
  http://akademiajazdycargo.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • szkolenia ngo
  Wydawnictwo Metanonprofit Publishing ma bardzo jasny cel. Chcemy aktywnie edukować w dwóch obszarach. Pierwszym jest sektor non-profit. Interesuje nas wspieranie rozwoju tego typu organizacji w Polsce. Dlatego wydajemy książki o zarządzaniu i przywództwie w organizacjach trzeciego sektora. Organizujemy też szkolenia i sesje coachingowe dla pracowników instytucji NGO. Ponadto jesteśmy wydawcą mini serwisu internetowego www.metanonprofit.com poświęconego zarządzaniu i przywództwu w organizacjach typu non-profit.
  http://metanonprofit.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Cięcie laserem Czesci samochodowe Czesci ukladu chlodzenia i klimatyzacji szable sztuki plastyczne tatuaże Pisanie programów Pogoda Portale tematyczne
forum taneczne. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. WejdĽ i zobacz: forum taneczne . Poznaj bratnie dusze i rozmawiaj o tańcu.
praca magisterska z matematyki. Ułamki, całki, logarytmy, funkcje - wszystko to może przyprawić o zawrót głowy. A gdy do tego dojdzie praca magisterska z matematyki to może doprowadzić niejednego studenta do szewskiej pasji. Nie łam się, przełam się i napisz do nas!
surowce zielarskie. Zapraszamy na stronę firmy vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, surowce zielarskie .
Praca Licencjacka za Grosze. Praca Licencjacka za Grosze to strzał w dziesi±tkę!
Urz±dzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urz±dzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. SprawdĽ sam!
praca inżynierska transport. Zdecydowałe¶ się na kierunek ¶cisły, jednak masz problem z napisaniem pracy dyplomowej? Nie trać wiary - praca inżynierska transport , informatyka czy budownictwo to nasza specjalno¶ć. Pomożemy!


Spis tre¶ci

Oprogramowanie UrbiCMS  2007