Polecane

Kursy i szkolenia


 • Szkolenia otwarte - zapraszamy
  Nasza spółka to grono doświadczonych doradców, którzy przeprowadzą Cię przez fachowy trening. Oferujemy szkolenia otwarte, zobaczysz jak być jakościowym menadżerem lub akwizytorem. Wskażemy Tobie jak pertraktować, jak rozmawiać o cenie, czy też jak sprawnie kierować personelem.Nasze szkolenia trwają dwa dni. Szkolenie rozdzielone jest na moduły: teoretyczny a także praktyczny, co pozwoli ci wypraktykować nauczone techniki na żywo. Zapraszamy.
  http://grupa-kreatywna.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Angielski online ,skype, Niemiecki online,skype
  NAUKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO PRZEZ SKYPE ! ANGIELSKI I NIEMIECKI ONLINE ! Pierwsza lekcja (30 minut) GRATIS! Uczymy języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach i dla wszystkich grup wiekowych Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i do Matury Przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, LCCI i wielu innych Uczymy profesjonalnie i z zapałem Świadczymy również usługi jako tłumacz angielskiego i niemieckiego
  "http://www.angielski-king.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Akademia Jazdy CARGO to najlepsze w jednym miejscu!
  W naszej Firmie prowadzone są szkolenia dla instruktorów nauki i techniki jazdy. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez fachową i doświadczoną kadrę instruktorską. Nasz odtj i Akademia Jazdy CARGO umożliwia podniesienie kwalifikacji i doskonalenie zdobytych umiejętności każdemu kierowcy zawodowemu. Zapraszamy nie tylko kierowców zawodowych, ale także wszystkich, a zwłaszcza osoby mało doświadczone, które prawo jazdy mają od niedawna. Mamy szkolenia dla osób prowadzących pojazdy uprzywilejowane. W bogatej ofercie CARGO znajdziecie Państwo: doskonalenie techniki jazdy oraz szkolenia okresowe.
  http://akademiajazdycargo.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • szkolenia ngo
  Wydawnictwo Metanonprofit Publishing ma bardzo jasny cel. Chcemy aktywnie edukować w dwóch obszarach. Pierwszym jest sektor non-profit. Interesuje nas wspieranie rozwoju tego typu organizacji w Polsce. Dlatego wydajemy książki o zarządzaniu i przywództwie w organizacjach trzeciego sektora. Organizujemy też szkolenia i sesje coachingowe dla pracowników instytucji NGO. Ponadto jesteśmy wydawcą mini serwisu internetowego www.metanonprofit.com poświęconego zarządzaniu i przywództwu w organizacjach typu non-profit.
  http://metanonprofit.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Blachatstwo i lakiernictwo Borowki Bramki obrotowe Tarot Teatr Turystyka Odzyskiwanie danych Ogłoszenia Oprogramowanie dla firm księgarnie pomoce naukowe Żłobek Zacisze
textileprint.pl. Profesjonalny druk na tkaninie, bawełnie, poliestrze oraz innym materiale. Serdecznie zapraszamy
Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajd± Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
Pomoc w Pisaniu Referatu. Pomoc w Pisaniu Referatu to oferta dla Ciebie.
http://diamond-expert.eu/. Wspaniałe i niepowtarzalne obr±czki znajdziesz na stronie http://diamond-expert.eu/ . Zapraszamy do zapoznania się z nasz± ofert±.
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. SprawdĽ sam!


Spis tre¶ci

Oprogramowanie UrbiCMS  2007