Polecane

Kursy i szkolenia


 • zielone szkoły zachodniopomorskie
  Organizujemy imprezy integracyjne. Przez ostatnie 4 lata zorganizowaliśmy ponad. 50 imprez dla firm. Były to zarówno imprezy dla pracowników jak i dla klientów oraz pikniki. Co sprawia że firmy decydują się na imprezę integracyjną właśnie w Trzebawiu? Na pewno niesamowita lokalizacja samego ośrodka. Usytuowany nad jeziorem pierwszej klasy czystości — "WOŚWIN", znajduję się na cyplu, jest w pełni ogrodzony, posiada własną plaże, z 50 m pomostem, miejsce na catering, zabawy integracyjne, mały lasek, boisko do piłki siatkowej plażowej. Ośrodek ma wielkość 15 tys. m 2. Trzebawie zaś znajduję się ok. 65 km od Szczecina.
  http://www.naturapark.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs kosztorysowania
  Organizujemy kursy kosztorysowania oraz szkolenia Norma PRO. Lokalizacje kursów: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk. Podczas szkolenia z obsługi programu uczestnicy ćwiczą każdą część szkolenia na notebookach co pozwala utrwalić zdobytą wiedzę.Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Poznań, kurs kosztorysowania, kursy kosztorysowania, kursy, szkolenia, norma, kosztorysowanie, norma pro, norma standard, Kurs kosztorysowania Gdańsk Warszawa Wrocław Poznań, Kursy kosztorysowania Gdańsk Warszawa Wrocław Poznań, Kurs kosztorysowania Poznań Gdańsk Wrocław Warszawa, Kursy kosztorysowania Gdańsk Wrocław Poznań Warszawa, Kurs kosztorysowania Wrocław Poznań Gdańsk Warszawa, Kursy kosztorysowania Gdańsk Poznań Wrocław Warszawa
  http://www.kursy-kosztorysowania.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs na wózki widłowe
  W dzisiejszych czasach operator wózka widłowego to wciąż bardzo poszukiwany pracownik. Zakłady pracy potrzebują takich osób do pracy na magazynach oraz do prac przewozowo, rozładunkowo-załadowczych. Dobrze się składa, że dziś mamy dla was bardzo dobry kurs na wózek widłowy który możecie przejść w Ośrodku Kształcenia Zawodowego Andrzeja Kalemby z Wielunia. Szkolenie nie jest drogie i może być przeprowadzone w Wieluniu lub okolicznych miastach.
  http://www.kursy-wielun.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • szkolenia bhp
  EKOL-BHP to znacząca na rynku polskim firma usługowo doradcza zajmująca się między innymi szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia prowadzone są w zależności od życzenia klienta metodą tradycyjną lub w formie e-learning. Ponadto firma organizuje szkolenia pierwszej pomocy oraz szkolenia ppoż. Dla uzupełnienia oferty oferuje również sporządzenie oceny ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe, wdrażanie systemu HACCP oraz doradztwo z zakresu bhp i ochrony środowiska. EKOL-BHP to firma sprawdzona, która wykonała usługi dla wielu czołowych firm na rynku polskim i zagranicznym
  http://www.ekol-bhp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Laptopy Media Odzyskiwanie danych Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny księgarnie Międzywodzie Motocross, Enduro Narty, snowboard Hodowla rybek Hotele grafika
forum taneczne. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum taneczne . Poznaj bratnie dusze i rozmawiaj o tańcu.
praca magisterska z matematyki. Ułamki, całki, logarytmy, funkcje - wszystko to może przyprawić o zawrót głowy. A gdy do tego dojdzie praca magisterska z matematyki to może doprowadzić niejednego studenta do szewskiej pasji. Nie łam się, przełam się i napisz do nas!
surowce zielarskie. Zapraszamy na stronę firmy vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, surowce zielarskie .
Praca Licencjacka za Grosze. Praca Licencjacka za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
praca inżynierska transport. Zdecydowałeś się na kierunek ścisły, jednak masz problem z napisaniem pracy dyplomowej? Nie trać wiary - praca inżynierska transport , informatyka czy budownictwo to nasza specjalność. Pomożemy!


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007