Polecane

Kursy i szkolenia


 • Copywriting Szczecin
  Umiejętność dobrego pisania nie tylko w dzisiejszych czasach jest tak ważna i pożądana, od zawsze ci, którzy dobrze pisali i mówili byli lepiej postrzegani od tych, którzy takich zdolności nie przejawiali. Obecnie na wagę złota są ci, którzy umiejętnie dobierają słowa, wiedzą jak napisać, jak powiedzieć, by osiągnąć zamierzony efekt, by z pomocą słów dopiąć swego. Wydawać by się mogło, że redagowanie tekstu to zajęcie, którego uczymy się już od najmłodszych lat – ledwie nauczymy się mówić czytać i pisać, praktykujemy tworzenie własnych tekstów.
  http://www.dobrzenapisane.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • mapy myśli
  Poznaj budowę i funkcje mózgu oraz metody efektywnego wykorzystywania jego potencjału przedstawione za pomocą map myśli w ciekawy, łatwy do zapamiętania i zrozumienia sposób. Dzięki tej wiedzy zrozumiesz czym jest koncentracja, pamięć oraz szybka i efektywna nauka. Dowiesz się, że odpowiednie ćwiczenia mózgu, mogą znacząco poprawić Twoją pamięć, koncentrację jak również pomóc Ci w szybszym, głębszym i bardziej efektywnym przetwarzaniu i analizowaniu informacji płynących ze zmysłów.
  http://neurostrada.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia oraz kursy dla firm
  Active-Learning to nowoczesne centrum szkoleniowo-edukacyjne z siedzibą w Krośnie. Aranżujemy podmiotowe oraz grupowe szkolenia językowe, komputerowe i biznesowe. Jako cel stawiamy sobie inspirowanie ludzi do nieustannego rozwoju a także doskonalenia własnego warsztatu pracy. Nasze szkolenia i kursy zostały przygotowane z myślą o tych, którzy cenią sobie w pełni zindywidualizowane formy nauczania. Bierzemy pod uwagę w nich metody aktywnej pracy z słuchaczem oraz elementy nauczania polisensorycznego. Oferta przeznaczona jest do osób prywatnych, firm, samorządów oraz instytucji publicznych. Szkolenia dla firm i instytucji publicznych organizujemy na obszarze całej Polski.
  http://www.active-learning.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Jak zdobyć kartę CSCS?
  TestyCSCS.pl to witryna zawierająca wszelkie niezbędne informacje na temat, jak najtaniej i najszybciej otrzymać kartę CSCS uprawniającą do pracy na budowie na terenie Wielkiej Brytanii. Na stronie internetowej odnaleźć można informacje na temat, w jaki sposób ubiegać się o kartę, ile trwa okres oczekiwania na jej wydanie oraz z jakimi opłatami się to wiąże. Testy CSCS są prawdziwą przepustką do pracy na angielskich budowach, więc niezbędne szczegóły mogą znacząco przyspieszyć proces uzyskiwania dokumentu, jak i uniknąć oszustwa ze strony innych "życzliwych" na obczyźnie Polaków.
  http://testycscs.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Oprogramowanie UrbiCMS  2007