Polecane

Kursy i szkolenia


 • Kurs rysunku Kraków
  Jeżeli chcesz nauczyć się rysować lub malować to jest miejsce dla Ciebie. Prowadzimy osobno dwa rodzaje zajęć - rysunek oraz techniki malarskie. Można się zapisać na jeden lub oba rodzaje lekcji równocześnie. Zajęcia z rysunku dedykowane są osobom zdającym na architekturę, architekturę wnętrz, architekturę krajobrazu i sztukę ogrodową. W planie zajęć z malarstwa przewidziana jest nauka różnych technik malarskich, rysunkowych oraz studium postaci. Zajęcia te przeznaczone są głównie dla zdających na ASP. Plener to kurs intensywny odbywający się, w zależności od pogody, w pracowni lub na zewnątrz, w ciekawych miejscach na terenie Krakowa
  http://narysowani.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Prawo jazdy Poznań
  Delfin Ośrodek Szkolenia Kierowców Poznań to placówka przeprowadzająca bardzo dobre szkolenia i przydatne ćwiczenia. Można zgłosić chęć udziału drogą wirtualną. Przygotowywane są podręczniki i różne pomoce szkoleniowe. Na witrynie zamieszczono galerię fotografii i rozmaite informacje teleadresowe. Zaprezentowano też, gdzie zlokalizowany jest plac manewrowy. Jeśli chodzi o jazdy doszkalające Poznań jest obszarem wyznaczanej trasy.
  http://www.oskdelfin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia zarządzanie zespołem Małopolska
  Nowe Trendy to wyjątkowe szkolenia prowadzone przez grupę specjalistów, dla których najważniejsza jest jakość i etyka biznesu. Pomagamy firmom i instytucjom we poznaniu idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Prowadzimy zajęcia z zakresu obsługi klienta, zarządzania biurem oraz budowania zespołu w oparciu o działania z obszaru CSR. Celem naszych wykładów jest usprawnienie istniejących i nowych systemów wewnątrz firm. Nauczymy Twoich pracowników, jak skutecznie pracować i zwiększyć swoją efektywność. Dowiedz się jakie są prawdziwe potrzeby Twoich klientów. Skorzystaj z jednego z naszych cyklów szkoleniowych prowadzonych na terenie całej Polski.
  http://nowetrendy.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • prince2 foundation
  Serwis polskiej informatycznej firmy szkoleniowo-doradczej podejmującej się organizacji i prowadzenia programów szkoleniowych, audytów organizacji IT, konsultacji, coachingu, zarządzania pełnymi projektami oraz wyboru narzędzi informatycznych. Posiada zespół ekspertów-praktyków z wieloletnim doświadczeniem, których wiedza została udokumentowana certyfikatami i akredytacjami uznanych organizacji międzynarodowych.
  http://www.ctpartners.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Blachatstwo i lakiernictwo Borowki Bramki obrotowe Tarot Teatr Turystyka Odzyskiwanie danych Ogłoszenia Oprogramowanie dla firm księgarnie pomoce naukowe Żłobek Zacisze
Wyjazdy sportowe E-Almatur. Wyjazdy sportowe E-Almatur dla dzieci i młodzieży.
pokrycia geosyntetyczne na dachy. Proponujemy pokrycia geosyntetyczne na dachy . Zapraszamy.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.
link. Interesujesz się polskim malarstwem? Chcesz zobaczyć, gdzie ostatnie lata swojego życia spędził Józef Chełmoński - więcej na stronie link ? Zapraszamy.
pisanie prac magisterskich katowice. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy pomoc i pisanie prac magisterskich katowice , wrocław, poznań.
strony www poznań. Agencja interaktywna oferuje fachowe, niepowtarzalne strony www poznań w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007