Polecane

Kursy i szkolenia


 • Kurs rysunku Kraków
  Jeżeli chcesz nauczyć się rysować lub malować to jest miejsce dla Ciebie. Prowadzimy osobno dwa rodzaje zajęć - rysunek oraz techniki malarskie. Można się zapisać na jeden lub oba rodzaje lekcji równocześnie. Zajęcia z rysunku dedykowane są osobom zdającym na architekturę, architekturę wnętrz, architekturę krajobrazu i sztukę ogrodową. W planie zajęć z malarstwa przewidziana jest nauka różnych technik malarskich, rysunkowych oraz studium postaci. Zajęcia te przeznaczone są głównie dla zdających na ASP. Plener to kurs intensywny odbywający się, w zależności od pogody, w pracowni lub na zewnątrz, w ciekawych miejscach na terenie Krakowa
  http://narysowani.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Prawo jazdy Poznań
  Delfin Ośrodek Szkolenia Kierowców Poznań to placówka przeprowadzająca bardzo dobre szkolenia i przydatne ćwiczenia. Można zgłosić chęć udziału drogą wirtualną. Przygotowywane są podręczniki i różne pomoce szkoleniowe. Na witrynie zamieszczono galerię fotografii i rozmaite informacje teleadresowe. Zaprezentowano też, gdzie zlokalizowany jest plac manewrowy. Jeśli chodzi o jazdy doszkalające Poznań jest obszarem wyznaczanej trasy.
  http://www.oskdelfin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia zarządzanie zespołem Małopolska
  Nowe Trendy to wyjątkowe szkolenia prowadzone przez grupę specjalistów, dla których najważniejsza jest jakość i etyka biznesu. Pomagamy firmom i instytucjom we poznaniu idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Prowadzimy zajęcia z zakresu obsługi klienta, zarządzania biurem oraz budowania zespołu w oparciu o działania z obszaru CSR. Celem naszych wykładów jest usprawnienie istniejących i nowych systemów wewnątrz firm. Nauczymy Twoich pracowników, jak skutecznie pracować i zwiększyć swoją efektywność. Dowiedz się jakie są prawdziwe potrzeby Twoich klientów. Skorzystaj z jednego z naszych cyklów szkoleniowych prowadzonych na terenie całej Polski.
  http://nowetrendy.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • prince2 foundation
  Serwis polskiej informatycznej firmy szkoleniowo-doradczej podejmującej się organizacji i prowadzenia programów szkoleniowych, audytów organizacji IT, konsultacji, coachingu, zarządzania pełnymi projektami oraz wyboru narzędzi informatycznych. Posiada zespół ekspertów-praktyków z wieloletnim doświadczeniem, których wiedza została udokumentowana certyfikatami i akredytacjami uznanych organizacji międzynarodowych.
  http://www.ctpartners.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Organizacja imprez Religia, śwoątynie i parafie Taniec Katalogi tematyczne Laptopy Media Szkoły językowe Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny Mielno Międzywodzie Motocross, Enduro
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Diamond Expert. Najpiękniejsze obrączki tylko w Diamond Expert .
Malowanie Poznań. Malowanie Poznań to najlepsza oferta na rynku!
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
http://www.tegola.pl/. Gonty bitumiczne, folia kubełkowa, papa na dach - wszystko w sklepie http://www.tegola.pl/ .


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007