Polecane

Kursy i szkolenia


 • Jak napisać książkę! Jak zostać pisarzem!
  Blog z wskazówkami jak napisać książkę, jak napisać poradnik i jak wydać książkę. Na stronie znajdziesz informacje o wydawcy, który wyda Twoją książkę. Blog zawiera recenzje poradników mówiących o pisaniu książek, informacje o kursach pisarstwa, narzędziach ułatwiających pisanie.
  http://jakpisac.blox.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia sprzedażowe
  Strona internetowa konsultanta sprzedaży. Prezentuje metodykę opartą na tzw. sprzedaży konsultacyjnej czyli kierowaniu rozmową tak, by wykreować wizerunek eksperta w oczach rozmówcy i mu doradzić, zamiast wywierać presję. W obecnym czasie to podejście jest coraz bardziej efektywne, dlatego że klienci są coraz bardziej wyczuleni na manipulacje przedstawicieli handlowych. Serwis umożliwia zapisanie się na doradztwo w formie 'twarzą w twarz' lub szkoleniowej (kila osób).
  http://szkoleniasprzedazowe.org
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia BHP Rzeszów
  Ośrodek Oświata z Rzeszowa to miejsce, w którym prowadzone są szkolenia zawodowe, kursy językowe, a także działa szkoła policealna. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć szkoleniowych, doskonale przygotowane sale szkoleniowe, zatrudniamy najlepszych wykładowców. Najpopularniejsze pozycje w naszej ofercie to: kurs pedagogiczny, kursy dla wizażystek oraz szkoła fotografii. Prowadzimy również okresowe szkolenia BHP dla pracowników oraz ich pracodawców. Nasza szeroka oferta to również kursy nauki języka dla dzieci oraz osób dorosłych. Do wyboru są zajęcia z następujących języków: angielskiego, francuskiego i rosyjskiego. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz specjalne rabaty.
  http://www.oswiata.rzeszow.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs rysunku Kraków
  Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego studia artystycznego w którym macie możliwość poszerzyć swoją wiedzę odnośnie rysowania. Poprzez kursy artstyczne prowadzone w naszej firmie, poznasz całkiem nowe interesujące techniki rysowania oraz spotkasz innych fanów rysowania takich jak Ty! Nauka malowania przeznaczona jest głównie dla młodych, którzy pragną się wybrać na studia wyższe ASP. Nasza firma mieści się pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty nauki rysunku, dzięki czemu już wkrótce zaczniesz profesjonalnie operować pędzlem oraz ołówkiem. Nauczymy Cię rysować akty, martwą naturę a także bawić się światłem i cieniem. Zapraszamy!
  http://www.rysunek.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Borowki Bramki obrotowe Burgery Turystyka Wideofilmowanie Zabawki Odzyskiwanie danych Ogłoszenia Oprogramowanie dla firm księgarnie pomoce naukowe Żłobek Zacisze
http://www.e-almatur.pl/. Najlepsze oferty wycieczek, obozów i kolonii znajdziesz na stronie http://www.e-almatur.pl/ .
http://www.pisaniezagrosze.pl/. http://www.pisaniezagrosze.pl/ oferuję profesjonalne prace dyplomowe.
zlecę napisanie pracy licencjackiej. Zamówię gotową bądź zlecę napisanie pracy licencjackiej . Jeśli już się zdecydowałeś, skontaktuj się z nami. Będziesz zadowolony!
pompa ciepła łódź. Interesują cię nowoczesne systemy grzewcze? Zastanawiasz się jaka pompa ciepła łódź będzie najlepsza? Na naszej stronie znajdziesz zbiór cennych porad i fachową pomoc specjalistów.
forum. Szkolne forum , pomoce naukowe. Na naszym forum możesz zadać pytanie i uzyskać pomoc.
czyszczenie okien Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien Lewi . Zapraszamy


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007