Polecane

Kursy i szkolenia


 • Polish for foreigners warsaw
  Professional, highly specialized polish language courses for foreigners. We offer highly specialized, professional Polish language courses for foreigners run by experienced language instructors with references. Courses are based on program always tailored for individual needs and expectations.
  http://po-polsku.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Internetowe kursy angielskiego
  Internetowe kursy języka angielskiego i hiszpańskiego dla osób indywidualnych, korporacji i instytucji rządowych, instytucji edukacyjnych i firm wydawniczych. Elastyczne rozwiązania wychodzące naprzeciw Twoim potrzebom w zakresie nauki nauki języków obcych. Net Languages posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi o różnej wielkości, a także z instytucjami państwowymi. Zapraszamy do zapoznania sie z szeroką gamą naszych kursów odbywających się pod opieka nauczyciela.
  http://www.netlanguages.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • OES Kraków - Pracownia badań dla kierowców - Testy psychologiczne, psychotechniczne Kraków
  Pracownia Psychologiczna jest wpisana pod numerem 79/2011 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez marszałka województwa małopolskiego. Wielkość i wyposażenie pomieszczeń pracowni, a także wyposażenie aparaturowe są zgodne z przepisami i pod każdym względem odpowiadają wymaganiom. Dysponujemy nie tylko fachowym oprzyrządowaniem, ale także doświadczoną załogą psychologiczną. Naszymi kolejnymi zaletami są dogodna lokalizacja, konkurencyjne ceny (bonifikaty dla stałych klientów, a przy badaniach grupowych opcja negocjacji cen), oraz elastyczne godziny pracy. W zależności od potrzeb proponujemy wykonanie badań w godzinach rannych, południowych lub popołudniowych.
  http://www.psychotestykrakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Trening mózgu
  Uwierz więc w siebie i poczuj się pewny i doceniany. Możesz tego dokonać, jeśli będziesz funkcjonować sprawnie i racjonalnie. Stań się świadomy siebie i swojego życia, nie pozwól by coś Ci umknęło, wykorzystuj szanse! Aby sobie pomóc, wystarczy kilkanaście minut dziennie. Wiemy, że jesteś zabiegany, masz pełne ręce roboty i często brakuje Ci nawet chwili dla siebie w ciągu dnia. Jednak czas poświęcony na Neurogrze zwróci Ci się z nawiązką. Twój mózg zacznie pracować szybciej i efektywniej.
  http://www.neurogra.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Organizacja imprez Religia, śwoątynie i parafie Taniec Katalogi tematyczne Laptopy Media Szkoły językowe Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny Mielno Międzywodzie Motocross, Enduro
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy
przykładowe prace inżynierskie. Nie trać czasu na wzory i przykładowe prace inżynierskie . Pomożemy Ci napisać świetną pracę. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy
tematy prac magisterskich marketing. Jakie wybrać tematy prac magisterskich marketing ? Jeśli z tą decyzją masz problem, to co będzie przy pisaniu pracy. Nie trać wiary - specjalizujemy się w pisaniu prac. Skontaktuj się z nami, nie pożałujesz!
haft komputerowy. Dżety, nadruki, haft komputerowy .
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007