Polecane

Kursy i szkolenia


 • Legal english
  Uczestnictwo w kursie legal english pozwala na rzetelne przygotowanie się do specjalistycznego egzaminu ILEC, który jest przeprowadzany przez Uniwersytet w Cambridge. Posiadanie tego rodzaju certyfikatu językowego otwiera ścieżkę do poważnej kariery prawniczej w zagranicznych firmach oraz kancelariach prawnych.
  http://business-english.cdd.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Mamy całościową propozycję skierowaną do Ośrodków Szkolenia Kierowców
  Chcesz poszerzyć swoją ofertę o kursy kwalifikacji wstępnej kierowców, ale nie posiadasz odpowiedniego zaplecza? Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia rozwiąże Twoje problemy! Gdy podpiszesz z nami umowę, zagwarantujemy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji wstępnej, specjalistyczną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator samochodu ciężarowego w warunkach specjalnych naszej firmy, program nauki ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę,egzamin państwowy.
  http://www.coos.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Lechaa - Szkolenia unijne
  Oferta szkoleń z zakresu ochrony środowiska i oze, szkolenia kompetencji społecznych. Szkolenia o tematyce pozyskiwania energii słonecznej, instalacji kolektorów słonecznych, biomasy, biopaliwa, biogazu, a także pozyskiwanie energii wiatrowej wraz z budową i serwisem. Wykorzystanie energii z systemów grzewczych i elektrycznych jaki i również energooszczędne biuro i nowoczesne trendy ekologiczne w budownictwie. Szkolenia odbywać się będą w woj. lubelskim.
  http://www.peml.lechaa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • obsługa kadr Sochaczew
  W dobie światowej konkurencji w coraz większym stopniu liczy się jakość i efektywność pracy. Doskonalenie procesów zachodzących w Państwa Firmie może wspomóc coraz powszechniej stosowany outsourcing, czyli zlecanie firmie zewnętrznej usług niezwiązanych bezpośrednio z istotą Państwa działalności. BHP & Payroll Services od dziesięciu lat wspomaga swoich Klientów w dziedzinie administracji kadrowo-płacowej i od pięciu lat w dziedzinie kompleksowych usług w zakresie BHP. Działamy szybko i solidnie. Zapewniamy też pełną dyskrecję przy realizacji projektów. Pragnąc przyczynić się do sukcesu Państwa Firmy, zapraszamy do współpracy!
  http://www.payrollservices.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Organizacja imprez Religia, śwoątynie i parafie Taniec Katalogi tematyczne Laptopy Media Szkoły językowe Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny Mielno Międzywodzie Motocross, Enduro
hafty. Hafciarstwo, hafty na odzieży - eurohaft.pl
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
chatterboty. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterboty , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
druk na poliestrze. Oferujemy najwyższej jakości druk na poliestrze , bawełnie, płótnie. Skontaktuj się z nami już dziś!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007