Polecane

Kursy i szkolenia


 • EDUPORT KURSY MATURALNE w Krakowie
  EDUPORT KURSY MATURALNE I KOREPETYCJE Akademickie Centrum Kształcenia EDUPORT to coś więcej niż zwykłe kursy maturalne. Prowadzimy profesjonalne kursy maturalne i korepetycje ze wszystkich przedmiotów. Kadrę tworzą doktoranci, wykładowcy i naukowcy z krakowskich uczelni. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie do matury i egzaminów oraz pomoc w nauce. Gwarantujemy najniższą cenę w Krakowie! 20zł/60min (kurs maturalny w grupie 4-6 osób) lub korepetycje indywidualne i w parach. Sprawdź naszą ofertę i ZAPISZ SIĘ już teraz!
  http://www.eduport.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Florystyka kursy
  Warsztaty florystyczne cieszą się co rusz większą popularność, nie tylko te pierwszego ale także drugiego stopnia. Jednym z organizatorów tychże kursów jest Centrum Florystyki w Krakowie. Prowadzi kursy i treningi dla osób którzy są początkujący, którzy chcieliby zdobyć wiedzę praktyczną w dziedzinie florystyki. Nie licząc ogólnych warsztatów, przeprowadzane są również specjalizacyjne zajęcia. W Małopolskim Centrum Edukacji Florystycznej możesz zaliczyć też egzamin na Florystę. Przejrzyj terminarz i ofertę na firmowej stronie MCEF.
  http://www.mcef.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Mentoring
  Mentoring to mało popularna na naszym rynku usługa zbliżona do pracy jaką wykonuje coach. Mentor daje wsparcie w osiąganiu marzeń klienta, podobnie jak to się dzieje w coachingu, ale jest to bardziej rozłożone w czasie. Jest to usługa dla tych z nas, którzy wyznaczają sobie ważne życiowe cele i pragną mieć kogoś kto przypilnuje, by poruszali się naprzód. Mentor może inspirować również w pokonywaniu problemów, które pojawiają się w trakcie procesu urzeczywistniania celów.
  http://dominiklipinski.com/mentoring/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kursy i szkolenia -blog
  Blog omawiający najważniejsze kursy i szkolenia internetowe i stacjonarne, zarówno płatne jak i darmowe. Dowiedz się z których kursów i szkoleń powinno się skorzystać. Zdobądź zniżki, rabaty, wykorzystuj promocje na fachowe kursy i szkolenia. Odnajdziesz tu opisy kursów i szkoleń na następujące idee: rozwój osobisty, psychologia, biznes, e-biznes, dzieci, fotografowanie, inwestowanie, nauka języków obcych, nieruchomości, zarabianie, odchudzanie się, seks, marketing, wychowywanie, zarządzanie czasem i wiele innych. Blog ten to pewne źródło informacji o ofercie najważniejszych autorów w Polsce, jak i o nieodkrytych jeszcze, ale wartych zainteresowania kursach i szkoleniach.
  http://kursy-i-szkolenia.blogspot.com/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Laptopy Media Odzyskiwanie danych Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny księgarnie Międzywodzie Motocross, Enduro Narty, snowboard Hodowla rybek Hotele grafika
Wycena diamentów. Najpiękniejsze złote pierścionki i Wycena diamentów . Zapraszamy
Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel . Zapraszam
gabinety medyczne. Spis szpitali, aptek, gabinety medyczne .
pisanie programów c++. Programowanie na zamówienie i pisanie programów c++ .
drukowanie na płótnie Textileprint. Profesjonalne drukowanie na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007