Polecane

Kursy i szkolenia


 • EDUPORT KURSY MATURALNE w Krakowie
  EDUPORT KURSY MATURALNE I KOREPETYCJE Akademickie Centrum Kształcenia EDUPORT to coś więcej niż zwykłe kursy maturalne. Prowadzimy profesjonalne kursy maturalne i korepetycje ze wszystkich przedmiotów. Kadrę tworzą doktoranci, wykładowcy i naukowcy z krakowskich uczelni. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie do matury i egzaminów oraz pomoc w nauce. Gwarantujemy najniższą cenę w Krakowie! 20zł/60min (kurs maturalny w grupie 4-6 osób) lub korepetycje indywidualne i w parach. Sprawdź naszą ofertę i ZAPISZ SIĘ już teraz!
  http://www.eduport.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Florystyka kursy
  Warsztaty florystyczne cieszą się co rusz większą popularność, nie tylko te pierwszego ale także drugiego stopnia. Jednym z organizatorów tychże kursów jest Centrum Florystyki w Krakowie. Prowadzi kursy i treningi dla osób którzy są początkujący, którzy chcieliby zdobyć wiedzę praktyczną w dziedzinie florystyki. Nie licząc ogólnych warsztatów, przeprowadzane są również specjalizacyjne zajęcia. W Małopolskim Centrum Edukacji Florystycznej możesz zaliczyć też egzamin na Florystę. Przejrzyj terminarz i ofertę na firmowej stronie MCEF.
  http://www.mcef.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Mentoring
  Mentoring to mało popularna na naszym rynku usługa zbliżona do pracy jaką wykonuje coach. Mentor daje wsparcie w osiąganiu marzeń klienta, podobnie jak to się dzieje w coachingu, ale jest to bardziej rozłożone w czasie. Jest to usługa dla tych z nas, którzy wyznaczają sobie ważne życiowe cele i pragną mieć kogoś kto przypilnuje, by poruszali się naprzód. Mentor może inspirować również w pokonywaniu problemów, które pojawiają się w trakcie procesu urzeczywistniania celów.
  http://dominiklipinski.com/mentoring/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kursy i szkolenia -blog
  Blog omawiający najważniejsze kursy i szkolenia internetowe i stacjonarne, zarówno płatne jak i darmowe. Dowiedz się z których kursów i szkoleń powinno się skorzystać. Zdobądź zniżki, rabaty, wykorzystuj promocje na fachowe kursy i szkolenia. Odnajdziesz tu opisy kursów i szkoleń na następujące idee: rozwój osobisty, psychologia, biznes, e-biznes, dzieci, fotografowanie, inwestowanie, nauka języków obcych, nieruchomości, zarabianie, odchudzanie się, seks, marketing, wychowywanie, zarządzanie czasem i wiele innych. Blog ten to pewne źródło informacji o ofercie najważniejszych autorów w Polsce, jak i o nieodkrytych jeszcze, ale wartych zainteresowania kursach i szkoleniach.
  http://kursy-i-szkolenia.blogspot.com/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Borowki Bramki obrotowe Burgery Turystyka Wideofilmowanie Zabawki Odzyskiwanie danych Ogłoszenia Oprogramowanie dla firm księgarnie pomoce naukowe Żłobek Zacisze
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów komputerowych na zamówienie.
prace licencjackie filologia angielska. W dzisiejszych czasach bez znajomości języka angielskiego szanse na znalezienie dobrej pracy są niewielkie. Zdecydowanie tutaj pomoże licencjat - prace licencjackie filologia angielska . Zapraszamy
hafty. Hafciarstwo, hafty na odzieży - eurohaft.pl
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
chatterboty. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterboty , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
druk na poliestrze. Oferujemy najwyższej jakości druk na poliestrze , bawełnie, płótnie. Skontaktuj się z nami już dziś!


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007