Polecane

Kursy i szkolenia


 • Kursy Angielskiego
  Rozmyślałaś gdzie zdobyć najlepszy stopień biegłości lingwistycznych? Poznaj ofertę doświadczonej szkoły lingwistycznej w Małopolsce. Planowane od wielu lat szkolenia zapewniają wysoki poziom kształconych biegłości podpartych ogromną wprawą lingwistyczną. Organizujemy lekcje dla uczniów... Tworzymy kursy dopasowane do indywidualnych zainteresowań.
  http://www.kursyangielskiego.edu.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia wózki widłowe Wrocław
  Szkolenia na wózki widłowe. Firma powstała z chęci i potrzeby szerzenia wiedzy na temat zarządzania bezpieczeństwem i higiena pracy w przedsiębiorstwach. Jesteśmy prężnie działającym, samodzielnym, wciąż rozwijającym się biurem usługowo-dydaktycznym wyspecjalizowanym w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw w dziedzinie: bezpieczeństwo i higiena pracy, ochrona środowiska i ochrona przeciwpożarowa. Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klienta dając mu w pełni satysfakcjonujący go produkt. Podstawowe zasady, jakimi kierujemy się w działaniu to: indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelność, kreatywność, profesjonalizm, zdolność dostosowania się do potrzeb klienta, efektywność i entuzjazm.
  http://bkdmaral.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Angielski przez Skype
  EnglishTalk to efektywna nauka języka angielskiego przez Skype. Wystarczą komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki, nie musisz wychodzić z domu, a co za tym idzie tracić czasu na dojazd. Wybierasz dogodną dla siebie godzinę lekcji. Pomożemy rozwinąć Twoje umiejętności językowe i przełamać bariery. Dzięki konwersacjom będziesz mógł rozmawiać w języku angielskim, a co za tym idzie zdobyć lepszą pracę Polsce lub za granicą.
  http://english-talk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Centrum Językowe 5o'clock
  Centrum Językowe 5o'clock zaprasza do udziału w kursach języka angielskiego. W naszej ofercie znajdują się kursy angielskiego dla seniorów i osób dorosłych. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w małych grupach, główny nacisk kładzimy na komunikację i konwersację. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów.
  http://5oclock.eu
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Blachatstwo i lakiernictwo Borowki Bramki obrotowe Tarot Teatr Turystyka Odzyskiwanie danych Ogłoszenia Oprogramowanie dla firm księgarnie pomoce naukowe Żłobek Zacisze
Prace Licencjackie Pisanie za Grosze. Prace Licencjackie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
drukowanie flag. W naszej ofercie znajdą Państwo drukowanie flag , tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
okulista, optyk Białystok. Profesjonalny okulista, optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza do skorzystania z najlepszych usług w mieście.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Diamond Expert. Najpiękniejsze obrączki tylko w Diamond Expert .
Malowanie Poznań. Malowanie Poznań to najlepsza oferta na rynku!


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007