Polecane

Kursy i szkolenia


 • Grupa-Kreatywna.pl – szkolenia biznesowe
  Dobrze działająca firma osiąga wyniki dzięki ludziom, dlatego bardzo istotne jest żeby zapewnić im (rozwój|. Istnieje wiele sfer, w których mogą doskonalić się pracownicy, a w rozwoju na pewno pomogą szkolenia z biznesu, które oferuje Grupa-Kreatywna.pl. Kursy uczą jak radzić sobie w stresowych sytuacjach i zorientować pracownika na efekty. Możliwość rozwoju motywuje ludzi do pracy i sprawia, że czują się ważni.
  http://grupa-kreatywna.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Edumedical
  Działamy od 2007 roku początkowo trudniliśmy się szkoleniem lekarzy i lekarzy stomatologów w nowościach w świecie medycyny i stomatologii. Nasza firma zawsze zapewniała wysoką jakość usług. Obecnie działamy dodatkowo w zakresie szkoleń praktycznych z zakresu medycyny estetycznej, np. Szkolenia z mezoterapi i lipolizy iniekcyjnej a także wiele innych. Nasza kadra dydaktyczna profesjonalnie przygotuje Państwa do kursów. Prowadzimy bardzo ciekawe i nowatorskie kursy przedstawione w bardzo łatwo przystępny sposób. Prowadzimy kursy z każdej dziedziny medycyny.
  http://edumedical.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
 • Sklep bhp limanowa
  SOLID-BHP jest firmą szkoleniowo-doradczą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony przeciwpożarowej. Podstawowym a zarazem głównym celem firmy SOLID-BHP jest promowanie bezpiecznego miejsca pracy oraz wprowadzanie najbardziej korzystnych rozwiązań i zasad w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Wszelkie usługi BHP i PPOŻ przeprowadzamy solidnie i fachowo oraz przez wysokiej klasy specjalistów.
  http://www.solid-bhp.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • SzkoĹ‚a trenerĂłw
  Szkoła Trenerów to nowa inicjatywa szkolenia ukierunkowana do dużego grona odbiorców zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności trenerskich. Szkoła pozwala na doskonalenie swoich kompetencji w obrębie pracy z grupami.Poprzez naszych specjalistów i konsultantów, zapewniamy naszym klientom techniki i narzędzia, których potrzebują, aby stać się bardziej skuteczni w byciu trenerami. Kadra szkoły zapewnia należyte wsparcie zarówno od strony psychologicznej, jak i biznesowej. Serdecznie zapraszamy do zapisów na nowy rok
  http://szkolatrenerow.org
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Laptopy Media Odzyskiwanie danych SzkoĹ‚y wyĹĽsze Zwierzęta i ro¶liny księgarnie Międzywodzie Motocross, Enduro Narty, snowboard Hodowla rybek Hotele grafika
polityka cookies. Zmieniła się polityka cookies . SprawdĽ bezpłatnie czy nie łamiesz prawa!
maszyny czyszcz±ce lewi-polska. Nasze maszyny czyszcz±ce lewi-polska to najlepsza jako¶ć na rynku w¶ród urz±dzeń sprz±taj±cych.
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? ¦wietny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pracy inż - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
E-Almatur. Biuro podróży E-Almatur oferuje bogat± ofertę wyjazdów.
miód w proszku. Zapraszamy na stronę firmy vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku , surowce zielarskie.


Spis tre¶ci

Oprogramowanie UrbiCMS  2007