Polecane

Dermatologia


 • Laserowe zamykanie naczynek Bydgoszcz
  Laser Fraxel wykorzystuje metodę frakcjonowanej fototermolizy. Polega ona na tym, że s± robione setki i tysi±ce mikro otworków w kształcie stożka na centymetrze kwadratowym skóry, które obejmuj± ogółem 15% - 20% - 25% leczonej powierzchni. Dlatego można dostać się głęboko do skóry wła¶ciwej przy użyciu bardzo wysokich energii bez potrzeby ablacji, w odróżnieniu do peelingów chemicznych, dermabrazji mechanicznej lub laserami Erb i CO2. Kilkakrotnie powtarzane zabiegi stopniowo zmieniaj± dogłębnie i bezpiecznie cał± leczon± powierzchnię skóry.
  http://www.fraxelblizny.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Zmarszczki Bydgoszcz Poznań
  Wizytówka usług medycznych gabinetu dermatologicznego. Specjalizacj± jest wykorzystanie specjalnych laserów do niechirurgicznych zabiegów - lasery re:store oraz lasery eCO2 Mosaic. Lasery te wykorzystywane s± w leczeniu skóry, w zabiegach tzw. fotoodładzania. Podczas zabiegu Fraxel wykonuje w skórze objętej leczeniem tysi±ce malutkich lecz głębokich otworków w kształcie stożka. Otworki te okre¶la się strefami mikrotermalnymi. W strefy te kierowane jest ¶wiatło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej jak i skóry wła¶ciwej. Istotne jest to, że mimo tak gruntownej ingerencji, powierzchnia objęta zabiegiem pozostaje praktycznie nie naruszona.
  http://www.laseryfrakcyjne.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Dermokosmetyki vichy
  Apteka internetowa Vitana prezentuje ofertę najlepszych kosmetyków: kremów nawilżaj±cych, kremów przeciwzmarszczkowych, do pielęgnacji stóp i włosów, wyszczuplaj±cych i działaj±cych antycellulitowo, a także zestawów dla mężczyzn. Znajdziesz tu też zawsze tanie i dostępne produkty farmaceutyczne i leki do zakupienia przez cały rok 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy.
  http://www.vitanea.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Dermatolog NFZ
  Dermatolog to z pewnością specjalista, który pomoże uporać Ci się z problematycznymi zmianami skórnymi. Warto zwrócić uwagę, że kolejki na NFZ bywają bardzo długie, dlatego warto wiedzieć gdzie szukać informacji o najkrótszych terminach oczekiwania. Nanfz.pl to portal, gdzie znajdą Państwo takie informacje. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia portalu!
  http://dermatolog.nanfz.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Galerie sztuki Imprezy kabaretowe Organizacja imprez Akustyka Android Audyt stron www Kursy i szkolenia Medycyna Nauka Bilard Bilety autokarowe Buty Koszykarskie
Polski producent obuwia ze skóry. Polski producent obuwia ze skóry (915)
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa (623) . Jeste¶my do Twojej dysi 24 h na dobę!
urz±dzenia do mycia okien. urz±dzenia do mycia okien (657)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (440)
https://aktinet.pl/jaki-procent-stanowi-11-z-20/. Jaki procent stanowi 11 z 20?
https://herbcio.pl/mieta-pieprzowa-8-korzysci-zdrowotnych/. Mięta pieprzowa


Spis tre¶ci

Oprogramowanie UrbiCMS  2007