Polecane

Dermatologia


 • Laserowe zamykanie naczynek Bydgoszcz
  Laser Fraxel wykorzystuje metodę frakcjonowanej fototermolizy. Polega ona na tym, że s± robione setki i tysi±ce mikro otworków w kształcie stożka na centymetrze kwadratowym skóry, które obejmuj± ogółem 15% - 20% - 25% leczonej powierzchni. Dlatego można dostać się głęboko do skóry wła¶ciwej przy użyciu bardzo wysokich energii bez potrzeby ablacji, w odróżnieniu do peelingów chemicznych, dermabrazji mechanicznej lub laserami Erb i CO2. Kilkakrotnie powtarzane zabiegi stopniowo zmieniaj± dogłębnie i bezpiecznie cał± leczon± powierzchnię skóry.
  http://www.fraxelblizny.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Zmarszczki Bydgoszcz Poznań
  Wizytówka usług medycznych gabinetu dermatologicznego. Specjalizacj± jest wykorzystanie specjalnych laserów do niechirurgicznych zabiegów - lasery re:store oraz lasery eCO2 Mosaic. Lasery te wykorzystywane s± w leczeniu skóry, w zabiegach tzw. fotoodładzania. Podczas zabiegu Fraxel wykonuje w skórze objętej leczeniem tysi±ce malutkich lecz głębokich otworków w kształcie stożka. Otworki te okre¶la się strefami mikrotermalnymi. W strefy te kierowane jest ¶wiatło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej jak i skóry wła¶ciwej. Istotne jest to, że mimo tak gruntownej ingerencji, powierzchnia objęta zabiegiem pozostaje praktycznie nie naruszona.
  http://www.laseryfrakcyjne.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Dermokosmetyki vichy
  Apteka internetowa Vitana prezentuje ofertę najlepszych kosmetyków: kremów nawilżaj±cych, kremów przeciwzmarszczkowych, do pielęgnacji stóp i włosów, wyszczuplaj±cych i działaj±cych antycellulitowo, a także zestawów dla mężczyzn. Znajdziesz tu też zawsze tanie i dostępne produkty farmaceutyczne i leki do zakupienia przez cały rok 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy.
  http://www.vitanea.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Dermatolog NFZ
  Dermatolog to z pewnością specjalista, który pomoże uporać Ci się z problematycznymi zmianami skórnymi. Warto zwrócić uwagę, że kolejki na NFZ bywają bardzo długie, dlatego warto wiedzieć gdzie szukać informacji o najkrótszych terminach oczekiwania. Nanfz.pl to portal, gdzie znajdą Państwo takie informacje. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia portalu!
  http://dermatolog.nanfz.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Alkomaty Anteny montaĹĽ Architekt Teatr Turystyka Wideofilmowanie Dostawcy internetu Drukarnie ERP
https://herbcio.pl/ziola-na-oczy-7-ziol-na-poprawe-wzroku/. Zioła na oczy
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska (718) czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego (373) w Katowicach.
Korepetycje z polskiego - inter-esse.pl. Najlepsze Korepetycje z polskiego - inter-esse.pl (22) w Katowicach.
kredyt bez bik i krd. kredyt bez bik i krd (98)
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek (412) medyczne.


Spis tre¶ci

Oprogramowanie UrbiCMS  2007