Polecane

Humor
kategoria zwi±zana z szeroko rozumianym humorem, filmy, filmiki, skecze, kabarety, ¶mieszne pliki dĽwiękowe, prezentacje multimedialne itp.


 • Opisy gg
  Szukasz opisy na gg? Znajdziesz u nas tylko najlepsze i odpowiednio posortowane opisy gg. Zachęcamy do dodawania swoich własnych, wymy¶lonych, oryginalnych opisów.Szukasz opisy na gg? Znajdziesz u nas tylko najlepsze i odpowiednio posortowane opisy gg. Zachęcamy do dodawania swoich własnych, wymy¶lonych, oryginalnych opisów.
  http://www.statusy.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Opisy gg
  Tylko u nas znajdziesz najlepsze opisy na gg. Dodawaj swoje opisy gg, oraz czytaj opisy innych. Wspólnymi siłami stworzymy najpotężniejsz± bazę, w której znajd± się tylko wybrane i jedyne w swoim rodzaju opisy na gg.Tylko u nas znajdziesz najlepsze opisy na gg. Dodawaj swoje opisy gg, oraz czytaj opisy innych. Wspólnymi siłami stworzymy najpotężniejsz± bazę, w której znajd± się tylko wybrane i jedyne w swoim rodzaju opisy na gg.
  http://www.ggopisy.info
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Klaun.pl - twój portal z dowcipami
  Znajdziesz tutaj ogromny zbiór dowcipów. Jak widać po lewej stronie jest menu, gdzie s± wymienione kategorie dowcipów. Zachęcam do szperania w naszych zasobach :-) oraz do rejestrowania się i wstawiania własnych dowcipów. Codziennie nowa porcja dowcipów !!!
  http://www.klaun.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Najlepsze kawały
  Najlepsze dowcipy i kawały - internetowa baza. Jest to serwis pełen najlepszych żartów, który dostarczaj± ¶wietne, wyselekcjonowane żarty. OdwiedĽ serwis, aby zabić wolny czas. Z nami nie sposób się nudzić.Najlepsze dowcipy i kawały z najwyższej półki, po prostu ¶wietna zabawa. Na stronie znaleĽć można: najlepsze kawały, żarty i dowcipy podzielone i wyselekcjonowane tematyczne kategorie. OdwiedĽ serwis, aby zabić wolny czas. Z nami nie sposób się nudzić.
  http://www.kawal.za.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>

Spis tre¶ci

Oprogramowanie UrbiCMS  2007