Polecane

Opakowania
Firmy oferuj±ce opakowania m.in.: nasuwane na tekturki, np. do akcesorii telefonów komórkowych, zgrzewane do tekturek, np. do baterii, samozamykaj±ce się, np. do domofonów, zgrzewane po obwodzie metod± w.cz., wkładki do bombonierek, wkładki do gier.
 • Blistry
  Firma Blister Pol produkuje blistry, opakowania z folii, blistry zgrzewane. Firma oferuje opakowania m.in.: nasuwane na tekturki, np. do akcesorii telefonów komórkowych, zgrzewane do tekturek, np. do baterii, samozamykaj±ce się, np. do domofonów, zgrzewane po obwodzie metod± w.cz., wkładki do bombonierek, wkładki do gier.
  http://www.blister.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
 • Profesjonalne Opakowania
  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Dla Ciebie zapakujemy wszystko. Sprzedajemy materiały najwyższej jako¶ci do profesjomalnego pakowania. Polecamy folie b±belkow±, piankę polietylenow±, karton, koperty ochronne, stretch, woreczki strunowe, reklamówki, tuby, etykiety samoprzylepne i inne artykuły potrzebne do bezpiecznego pakowania. Prowadzimy sprzedaż hurtow± i detaliczn±. U nas ceny na wszystkie opakowania s± bardzo atrakcyjne a wysyłka towaru jest błyskawiczna. Zapraszamy do stałej współpracy.
  http://www.zapakujemy.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Ciecie laserem
  Informacje z obszaru technologii CNC. Nowinki na temat laserowego cięcia metalu od strony technologiczno-produkcyjnej. Multimedialne prezentacje urz±dzeń CNC służ±cych do cięcia oraz obrobki metali oraz tworzyw, a także centrum wymiany mysli dla polskich firm branzy metalurgicznej ¶wiadcz±cych tego rodzaju usługi.
  http://ciecie-laserem.blogspot.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Opakowania z tektury Poznań
  Opakowania z tekstury s± bardzo prosty, tanim, a przede wszystkim użytecznym rozwi±zaniem. Dlatego też bardzo wiele firm decyduje się na tego typu rozwi±zanie podczas dystrubucji swoich produktów. Firma Polikarton zajmuje się wła¶nie towrzeniem tego typu opakować.
  http://www.polikarton.pl/oferta_opak.htm
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam<wróć 0 1 2 dalej>

Spis tre¶ci

Oprogramowanie UrbiCMS  2007