Polecane

Hodowla psów
Rasy psów - podział zwierz±t z gatunku pies domowy z punktu widzenia ich użyteczno¶ci, wielko¶ci, pokrewieństwa genetycznego itp. Różne stowarzyszenia kynologiczne stosuj± różne kryteria podziału psów na rasy oraz - zachowuj±c odrębno¶ć w jeszcze większym stopniu - grupuj± rasy według swoich zasad.
 • Hodowla jamnika
  Jamnik to pies bardzo żywy, odważny, czujny i inteligentny. Pomimo że jest silnie przywi±zany do swojego opiekuna, nadal zachowuje wrodzon± niezależno¶ćJamnik to pies bardzo żywy, odważny, czujny i inteligentny. Pomimo że jest silnie przywi±zany do swojego opiekuna, nadal zachowuje wrodzon± niezależno¶ć
  http://www.jamniki.info
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Psie Jadło&Kocie sklep zoologiczny
  SKLEP ZOOLOGICZNY PSIE JADŁO @ KOCIE Ul. Piaseckiego 14 30-447 Kraków Tel.. 012 3571795 Tel. kom. 793384443 e-mail: sklep@psiejadlo.pl Przy zamówieniu powyżej 100zł dowóz na terenie Krakowa GRATIS. Mog± nas państwo znaleĽć na Podgórzu blisko Zakopianki i Centrum Handlowego na niej się znajduj±cym. Na tej ulicy znajduje się również lecznica dla zwierz±t. Szeroki wybór karm Bento Kronen, Nutra Nuggets, Royal Canin, Eucanuba, Bosch, Purina, Sanabelle, Iams. Również akcesoria, zabawki i przysmaki dla psów i kotów. Zapraszamy.
  http://www.psiejadlo.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • West Highland White Terrier - idealny przyjaciel człowieka
  Rasa West Highland White Terrier to psy spokojne, ale jednocze¶nie dynamiczne, lubi±ce zabawę ze swoimi wła¶cicielami. Dobrze zachowuj± się w towarzystwie dzieci, dla których s± one prawdziwymi małymi towarzyszami przygód. Psy s± wyj±tkowo m±dre i przebiegłe. Raczej nie ma z nimi problemów hodowlanych. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.
  http://www.cola.ig.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

<wróć 0 1 dalej>

Spis tre¶ci

Oprogramowanie UrbiCMS  2007