Polecane

wycieczki


 • Malezja
  Malezja to fascynujący kraj, który przyciąga wszystkich: zarówno wytrawnych podróżników, jak i nowicjuszy dopiero poznających świat i jego wielekroć opisywane uroki. Malezja oferuje całą gamę interesujących wrażeń - wspaniałe obrzędy świąteczne, unikalne wyroby sztuki i rękodzieła, oryginalne tańce, kuchnię i zabytki architektury.
  http://www.malezja.multita.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Mauritius
  Mauritius swoją nazwę zawdzięcza holenderskim kolonizatorom i ich czci dla księcia Holandii - Mauricea z Nassau. Od końca XX wieku jest niezależną republiką, choć wcześniej stanowił kolonię: portugalską, holenderską, francuską i brytyjską.Mauritius to wyspa pochodzenia wulkanicznego, położona w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Rozmiary jej mieszczą się w liczbach: 64 na 45 km. Klimat jest tam gorący, lecz dzięki podmuchom oceanicznego wiatru staje się niezwykle przyjemny. Na wyspie przeplatają się dwie pory roku: trwające od listopada lato i zaczynająca się w maju zima. Powietrze, bez względu na sezon, jest zazwyczaj o kilka stopni cieplejsze od otaczającej wyspę wody.
  http://www.mauritius.multita.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Meksyk
  Meksyk to państwo w Ameryce Północnej i Środkowej, graniczące z USA od północy, Gwatemalą i Belize od południa, oblewane od zachodu wodami Oceanu Spokojnego, a od zachodu – Zatoki Meksykańskiej i Morza Karaibskiego, ze stolicą w mieście Meksyk. Najwyższym punktem kraju jest Pico de Orizaba, choć bardziej znany jest wulkan Popocatépetl. Występują także pustynie, półpustynie oraz tropikalne lasy podzwrotnikowe.
  http://www.meksyk.multita.info
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Peru wycieczki
  Peru leży w zachodniej części Ameryki Południowej nad Oceanem Spokojnym. Jest największym krajem andyjskim i trzecim co do wielkości państwem kontynentu. Ośnieżone szczyty górskie, tropikalna dżungla, piaszczyste pustynie, srebrzyste wody Pacyfiku zachwycą każdego turystę. Miłośnicy historii mogą tutaj podziwiać liczne zabytki z czasów Inków i epoki kolonialnej a wielbiciele aktywnego wypoczynku mają do wyboru wspaniałe trasy wycieczek, które oferują niezapomniane widoki. Peru dzieli się na trzy regiony geograficzne: Costę, Sierrę i Selvę (Montana).
  http://www.peru.multita.info
  Zgłoś nie działający link/spam
Oprogramowanie UrbiCMS  2007