Polecane

wycieczki


 • rabka noclegi
  Nasz ośrodek usytuowany jest u podnóża góry Krzywoń, skąd rozciągają się wspaniałe widoki na okoliczne pasma górskie. Doskonała lokalizacja umożliwia naszym gościom bezpośredni kontakt z przyrodą. Oferujemy ok.35 miejsc noclegowych w pokojach 2-,3-, i 4-os. oraz studio dwupokojowe. Wszystkie pokoje posiadają własny węzeł sanitarnyTJ. prysznic, umywalka, ubikacja, TV i radio. Jeśli wczasy to tylko Rabka.
  http://www.jan-rabka.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kołobrzeg
  Kołobrzeg to piękne miasto polskiego wybrzeża. Dla kuracjuszy i turystów największą atrakcją Kołobrzegu jest jego nadbałtyckie położenie, które charakteryzuje się mikroklimatem o właściwościach leczniczych oraz piękną, sześciokilometrową piaszczystą plażą wraz z morskim kąpieliskiem. Zapraszamy do Kołobrzegu.
  http://katalog.inwestujemy.pl/szcz-1947.html
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Egipt
  Egipt to kraj od lat słynący z turystyki i cieszący się niesłabnącym powodzeniem. Każdy, kto tam był, zapewnia, że wróci jeszcze nie raz. Jest nazywany Darem Nilu i całe życie skupia rzeczywiście w ujściu tej wielkiej rzeki. Egipt to kraj od lat słynący z turystyki i cieszący się niesłabnącym powodzeniem. Każdy, kto tam był, zapewnia, że wróci jeszcze nie raz. Jest nazywany Darem Nilu i całe życie skupia rzeczywiście w ujściu tej wielkiej rzeki.
  http://www.multita.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Apartamenty Kołobrzeg
  Eleganckie apartamenty 1 i 2 pokojowe, położone w dzielnicy nadmorskiej w bliskim sąsiedztwie morza. .Przytulnie urządzone z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Niektóre apartamenty posiadają ogródek. Zapraszamy przez cały rok na wypoczynek nad morze.
  http://www.targi-wystawy.waw.pl/letni-wypoczynek
  Zgłoś nie działający link/spam


Oprogramowanie UrbiCMS  2007