Polecane

wycieczki


 • Pogorzelica
  Pogorzelica to piękna nadmorska miejscowość. Jako iż leży na końcu lini Pobierowo- Pogorzelica, to jest tam największy spokój. Nad samym brzegiem w Pogorzelicy rośnie piękny i wonny lasek sosnowy. Jeśli szukasz udanych wakacji - przyjedź do Pogorzelicy. Ośrodek wczasowy Przystanek-pogorzelica Zaprasza serdecznie.
  http://www.przystanek-pogorzelica.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • rzeszów zdjęcia
  Portal www.RzeszowZaprasza.pl jest prowadzony przez pracowników Informacji Turystycznej i Kulturalnej znajdującej się na Rynku w Rzeszowie w budynku wejścia do Podziemnej Trasy Turystycznej. Prowadzimy internetowe kalendarium wszystkich imprez odbywających się w Rzeszowie. Można zamówić cotygodniową subskrypcję nowych wydarzeń na emaila. Oferujemy sprzedaż biletów on line na koncerty. Na naszym portalu udostępniamy rezerwację hoteli. Mamy galerię zdjęć Rzeszowa z możliwością zakupu zdjęć do druku.
  http://www.rzeszowzaprasza.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Krakow tour
  Firma Silesia Travel jest jedną z najpopularniejszych firm zajmujących się organizacją wycieczek turystycznych do naszego kraju. Z naszą pomocą jesteście w stanie zwiedzić Kraków i poznać jego magię. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. DLatego zatem zapraszam do tego by nasza oferta mogla dotrzeć do dużej ilości osób.
  http://silesiatravel.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Obozy
  Almatur oferuje Obozy młodzieżowe, Kolonie, Obozy młodzieżowe dla dzieci, wakacje, kolonie, lato. Biuro podróży to wypoczynek, obozy, obozy rekreacyjne, obozy żeglarskie, windsurfingowe, obozy i kolonie oraz obozy dla dzieci. Megawakacje dla dorosłych to wycieczki, wczasy, Last Minute, Promocje - Obozy młodzieżowe, żeglarskie. Obozy dla dzieci, windsurfingowe.
  http://megawakacje.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Malezja
  Malezja to fascynujący kraj, który przyciąga wszystkich: zarówno wytrawnych podróżników, jak i nowicjuszy dopiero poznających świat i jego wielekroć opisywane uroki. Malezja oferuje całą gamę interesujących wrażeń - wspaniałe obrzędy świąteczne, unikalne wyroby sztuki i rękodzieła, oryginalne tańce, kuchnię i zabytki architektury.
  http://www.malezja.multita.info
  Zgłoś nie działający link/spam
Oprogramowanie UrbiCMS  2007