Polecane

wycieczki


 • Strona podróżnika Pawła Krzyka
  Strona łódzkiego globtrotera, który nazywa siebie nałogowym podróżnikiem. Zamieszcza na stronie reportaże i galerie zdjęć. Oferuje filmy z podróży, oraz prelekcje i spotkania. Podróżuje od kilkunastu lat. Pokazuje ze szczegółami jak podróżował.Na stronie np.: Pitcairn, Wyspa Robinsona Crusoe, Andamany, Lakkadiwy, Wyspa Wielkanocna, Algieria, Indonezja, Wenezuela, Etiopia, Alaska, Papua Nowa Gwinea, Chiny i ponad 100 innych.
  http://wedrowkizpawlem.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Incentive, wyjazdy motywacyjne, integracyjne i szkoleniowe | VENITI Business Travel
  VENITI Business Travel. Doświadczenie, pasja i kreatywność. Nasz zespół jest częścią notowanej na rynku NewConnect GPW spółki VENITI S.A. Realizujemy zagraniczne wyjazdy typu Incentive & Corporate czyli motywacyjne wyjazdy firmowe, wyjazdy na szkolenia, konferencje i kongresy oraz na targi. Celem wszystkich naszych projektów jest dążenie do doskonałości w dostarczaniu uczestnikom niezapomnianych przeżyć zgodnie z naszym mottem: Journey to excellence.
  http://www.vbt.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rejsy wycieczkowe - KRUZY.PL - Rejsy oceaniczne - Morskie rejsy wycieczkowe
  Kruzy.pl specjalizuje się w organizowaniu wakacji i wypoczynku w najbardziej atrakcyjnych miejscach świata. Nasze biuro powstało w 2008 roku, a od 2010 roku Kruzy.pl jest jedną z głównych marek Grupy VENITI spółki posiadającej w swoim portfolio portal Plażuj.pl. W przeciągu naszej stosunkowo krótkiej działalności zdążyliśmy zgromadzić rzeszę sympatyków, którzy co roku wracają, by właśnie z nami spędzić wakacje. Naszym celem jest wyznaczać nowe trendy na polskim rynku turystycznym.
  http://www.kruzy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • pokojewieliczka.pl - noclegi wieliczka
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty pokoi gościnnych Kwatery Górsko. Kwatery prywatne i noclegi wieliczka mieszczą się na piętrze domu jednorodzinnego. Dom położony jest w centrum Wieliczki nieopodal Kopalni Soli (150m). W pobliżu znajduje się baza gastronomiczna (restauracje, bary). Cena noclegu w zależności od ilości osób wynosi 30-50 zł za dobę, 20 zł za dzieci. Noclegi w trzech pokojach cztero- osobowych z dostępem do kuchni i łazienki. W każdym pokoju do dyspozycji Państwa jest odbiornik TV jak również bezprzewodowe łącze internetowe (neo strada), na podwórzu bez płatny, bezpieczny parking, wypożyczalnia rowerów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegi Wieliczka!
  http://www.pokojewieliczka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Oprogramowanie UrbiCMS  2007