Polecane

wycieczki


 • Lanzarote
  Szeroka oferta organizatorów Wakacje w Lanzarote. Polecamy w serwisie oferty Lanzarote, podczas prezentacji obiektów turystycznych można dokonać rezerwacji, dla niezdecydowanych formularz składania zapytań, my przygotujemy zestawienie najlepiej dopasowanych ofert.
  http://www.oferty-lanzarote.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Oscypek
  Każdy region prócz charakterystycznego dla siebie dialektu, czy też mentalności ma coś, co wyróżnia go spośród innych. Toruń ma swoje pierniki, Kraków smoka, a Podhale to królestwo oscypka. W 2005 r. oscypek został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych
  http://www.oscypki.oryginalne.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • wakacje w Chorwacji
  Chorwacja to państwo w Europie Południowej nad Morzem Adriatyckim. Chorwacja od południa graniczy z Bośnią i Hercegowiną oraz Czarnogórą, od północy - ze Słowenią, a od wschodu - z Serbią i Węgrami W Chorwacji są niewątpliwie idealne warunki do rozwoju turystyki. Piękne, słoneczne wybrzeża, morska bryza, błękitne laguny a przede wszystkim niezapomniane wodne krajobrazy. Co roku rośnie liczba odwiedzających turystów ten kraj, dzięki wspaniałym warunkom do wypoczynku.
  http://www.chorwacja-przewodnik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • wakacje w Egipcie
  Egipt znajduje się we wschodniej części Afryki Północnej nad Morzem Śródziemnym i Morzem Czerwonym. Graniczy z Libią, Sudanem, Izraelem i Strefą Gazy. Językiem urzędowym w kraju jest arabski. Dodatkowo w użyciu stosuje się takie języki jak: nubijski, angielski oraz francuski.
  http://www.egipt-przewodnik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • wakacje w Grecji
  Grecja znajduje się w południowo-wschodniej część Europy. Obejmuje południową część Półwyspu Bałkańskiego oraz 114 wysp. Od północy Grecja graniczy z Republiką Macedonii, od północnego-zachodu z Albanią, a od północnego-wschodu z Turcją Grecja oferuje nam wiele niezapomnianych wrażeń takich jak piękne plaże, krystaliczna woda,z abytki, kultura mieszkańców oraz tradycyjna kuchnia. Kraj ten przyciąga wiele turystów, jest to idealne miejsce dla tych którzy chcą odpocząć od szarej rzeczywistości. Można doświadczyć wielu przyjemnych rzeczy, zupełnie innego życia
  http://www.grecja-przewodnik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007