Polecane

Fotografia
 • Fotografia. Zdjęcia prasowe sportowe reklamowe. Fotoreportaż.
  Piotr Augustyniak zawodowy fotoreporter. Fotografia prasowa, katalogowa, sportowa, reklamowa. Fotografia przyrody. Zdjęcia na zlecenie. Profesjonalna sesja zdjęciowa. Fotoreportaż.Członek Płockiego Towarzystwa Fotograficznego. Zawodowo związany z Gazetą Wyborczą. Laureat wielu nagród m.in.: Local Press Photo 2006, 2007 i 2009 oraz konkursu PGS Dostrzeżeni2011. Na swoim koncie ma również zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie zainspirowanym twórczością Rembrandta oraz drugie w konkursie inspirowanym twórczością Wyspiańskiego. Ponad to trzykrotne zwycięstwa w cyklicznym, prestiżowym konkursie Mój Płock. Jego prace były prezentowane m.in. w Płockiej Galerii Sztuki w Książnicy Płockiej i Towarzystwie Naukowym Płockim
  http://piotraugustyniak.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia dziecięca Kraków
  Ciepło zapraszam na mojego bloga na którym można zobaczyć sesje ciążowe mojego autorstwa. Jeszcze niedawno pstrykałem tylko na ślubach i weselach, fotografią dziecięcą zainteresowałem się gdy na świecie pojawiły się moje dzieci. Pstrykam najwyższej jakości aparatem marki canon, podstawowym teatrem mojego fotografowania są miejscowości Kraków i Tarnów,ale gdy nastąpi taka potrzeba będę wszędzie tam gdzie mnie potrzebujecie. Nazywam się Arkadiusz Nowak i ponownie serdecznie zapraszam na mojego bloga oraz stronę internetową.
  http://sesje-dzieci.blogspot.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotograf ślubny Warszawa
  W fotografii w największym stopniu frapuje mnie portret, tym samym dyscypliny, w które w szczególności się zaangażowałam to fotografia ślubna i portret. Dobra fotografia ślubna to taka na której czuć aurę tego okazjonalnego dnia. Piękne fotki ślubne są pamiątką na długie lata, echem krótkotrwałych i niepowtarzalnych momentów. Jako fotograf ślubny idę do tego aby wykonywane przeze mnie fotografie były ponadczasowe, wykwintne i naturalne, takie do których wraca się często.
  http://www.anetamarcinkiewicz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Blachatstwo i lakiernictwo Borowki Bramki obrotowe Tarot Teatr Turystyka Odzyskiwanie danych Ogłoszenia Oprogramowanie dla firm księgarnie pomoce naukowe Żłobek Zacisze
http://textileprint.pl/przygotowanie-do-druku/. Drukowanie na tkaninach, płótnie, flagach: http://textileprint.pl/przygotowanie-do-druku/ . Zapraszamy
Import z chin. Import z chin . Profesjonalna firma konsultingowa specjalizująca się w handlu z chinami. Oferujemy następujące usługi: import z chin, eksport do chin, kontrole jakości towarów. Nasze biuro handlowe znajduje się w Szanghaju.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w dyplomówce - http://www.pisaniezagrosze.pl/
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
http://ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najlepsze targi w Polsce - http://ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
prace magisterskie prawo. Nie wiesz jak napisać pracę dyplomową? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci napisać prace magisterskie prawo , administracja, socjologia, marketing, transport i wiele innych.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007