Polecane

Fotografia
 • Fotografia. Zdjęcia prasowe sportowe reklamowe. Fotoreportaż.
  Piotr Augustyniak zawodowy fotoreporter. Fotografia prasowa, katalogowa, sportowa, reklamowa. Fotografia przyrody. Zdjęcia na zlecenie. Profesjonalna sesja zdjęciowa. Fotoreportaż.Członek Płockiego Towarzystwa Fotograficznego. Zawodowo związany z Gazetą Wyborczą. Laureat wielu nagród m.in.: Local Press Photo 2006, 2007 i 2009 oraz konkursu PGS Dostrzeżeni2011. Na swoim koncie ma również zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie zainspirowanym twórczością Rembrandta oraz drugie w konkursie inspirowanym twórczością Wyspiańskiego. Ponad to trzykrotne zwycięstwa w cyklicznym, prestiżowym konkursie Mój Płock. Jego prace były prezentowane m.in. w Płockiej Galerii Sztuki w Książnicy Płockiej i Towarzystwie Naukowym Płockim
  http://piotraugustyniak.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia dziecięca Kraków
  Ciepło zapraszam na mojego bloga na którym można zobaczyć sesje ciążowe mojego autorstwa. Jeszcze niedawno pstrykałem tylko na ślubach i weselach, fotografią dziecięcą zainteresowałem się gdy na świecie pojawiły się moje dzieci. Pstrykam najwyższej jakości aparatem marki canon, podstawowym teatrem mojego fotografowania są miejscowości Kraków i Tarnów,ale gdy nastąpi taka potrzeba będę wszędzie tam gdzie mnie potrzebujecie. Nazywam się Arkadiusz Nowak i ponownie serdecznie zapraszam na mojego bloga oraz stronę internetową.
  http://sesje-dzieci.blogspot.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotograf ślubny Warszawa
  W fotografii w największym stopniu frapuje mnie portret, tym samym dyscypliny, w które w szczególności się zaangażowałam to fotografia ślubna i portret. Dobra fotografia ślubna to taka na której czuć aurę tego okazjonalnego dnia. Piękne fotki ślubne są pamiątką na długie lata, echem krótkotrwałych i niepowtarzalnych momentów. Jako fotograf ślubny idę do tego aby wykonywane przeze mnie fotografie były ponadczasowe, wykwintne i naturalne, takie do których wraca się często.
  http://www.anetamarcinkiewicz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Borowki Bramki obrotowe Burgery Turystyka Wideofilmowanie Zabawki Odzyskiwanie danych Ogłoszenia Oprogramowanie dla firm księgarnie pomoce naukowe Żłobek Zacisze
Import z chin. Import z chin . Profesjonalna firma konsultingowa specjalizująca się w handlu z chinami. Oferujemy następujące usługi: import z chin, eksport do chin, kontrole jakości towarów. Nasze biuro handlowe znajduje się w Szanghaju.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w dyplomówce - http://www.pisaniezagrosze.pl/
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
http://ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najlepsze targi w Polsce - http://ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
http://www.kancelariabartuzel.pl/. Pomoc prawna na najwyższym poziomie w http://www.kancelariabartuzel.pl/ .
prace magisterskie prawo. Nie wiesz jak napisać pracę dyplomową? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci napisać prace magisterskie prawo , administracja, socjologia, marketing, transport i wiele innych.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007