Polecane

Fotografia
 • Fotografia. Zdjęcia prasowe sportowe reklamowe. Fotoreportaż.
  Piotr Augustyniak zawodowy fotoreporter. Fotografia prasowa, katalogowa, sportowa, reklamowa. Fotografia przyrody. Zdjęcia na zlecenie. Profesjonalna sesja zdjęciowa. Fotoreportaż.Członek Płockiego Towarzystwa Fotograficznego. Zawodowo związany z Gazetą Wyborczą. Laureat wielu nagród m.in.: Local Press Photo 2006, 2007 i 2009 oraz konkursu PGS Dostrzeżeni2011. Na swoim koncie ma również zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie zainspirowanym twórczością Rembrandta oraz drugie w konkursie inspirowanym twórczością Wyspiańskiego. Ponad to trzykrotne zwycięstwa w cyklicznym, prestiżowym konkursie Mój Płock. Jego prace były prezentowane m.in. w Płockiej Galerii Sztuki w Książnicy Płockiej i Towarzystwie Naukowym Płockim
  http://piotraugustyniak.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia dziecięca Kraków
  Ciepło zapraszam na mojego bloga na którym można zobaczyć sesje ciążowe mojego autorstwa. Jeszcze niedawno pstrykałem tylko na ślubach i weselach, fotografią dziecięcą zainteresowałem się gdy na świecie pojawiły się moje dzieci. Pstrykam najwyższej jakości aparatem marki canon, podstawowym teatrem mojego fotografowania są miejscowości Kraków i Tarnów,ale gdy nastąpi taka potrzeba będę wszędzie tam gdzie mnie potrzebujecie. Nazywam się Arkadiusz Nowak i ponownie serdecznie zapraszam na mojego bloga oraz stronę internetową.
  http://sesje-dzieci.blogspot.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotograf ślubny Warszawa
  W fotografii w największym stopniu frapuje mnie portret, tym samym dyscypliny, w które w szczególności się zaangażowałam to fotografia ślubna i portret. Dobra fotografia ślubna to taka na której czuć aurę tego okazjonalnego dnia. Piękne fotki ślubne są pamiątką na długie lata, echem krótkotrwałych i niepowtarzalnych momentów. Jako fotograf ślubny idę do tego aby wykonywane przeze mnie fotografie były ponadczasowe, wykwintne i naturalne, takie do których wraca się często.
  http://www.anetamarcinkiewicz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Laptopy Media Odzyskiwanie danych Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny księgarnie Międzywodzie Motocross, Enduro Narty, snowboard Hodowla rybek Hotele grafika
pisanie prac licencjackich opole. Oferujemy fachowe pisanie prac licencjackich opole z przedmiotów ścisłych i humanistycznych. Zapraszamy wszystkich studentów.
polityka cookie. Czy musi znaleźć się na swojej stronie komunikat i polityka cookie . Sprawdź to BEZPŁATNIE!
Reklamuj się w internecie. Reklamuj się w internecie teraz!
http://agaciak.pl/. Kancelaria Adwokacka http://agaciak.pl/ . Zapraszamy
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
wakacje E-Almatur. wakacje E-Almatur to najlepsza z Twoich decyzji.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007