Polecane

Fotografia
 • Fotografia. Zdjęcia prasowe sportowe reklamowe. Fotoreportaż.
  Piotr Augustyniak zawodowy fotoreporter. Fotografia prasowa, katalogowa, sportowa, reklamowa. Fotografia przyrody. Zdjęcia na zlecenie. Profesjonalna sesja zdjęciowa. Fotoreportaż.Członek Płockiego Towarzystwa Fotograficznego. Zawodowo związany z Gazetą Wyborczą. Laureat wielu nagród m.in.: Local Press Photo 2006, 2007 i 2009 oraz konkursu PGS Dostrzeżeni2011. Na swoim koncie ma również zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie zainspirowanym twórczością Rembrandta oraz drugie w konkursie inspirowanym twórczością Wyspiańskiego. Ponad to trzykrotne zwycięstwa w cyklicznym, prestiżowym konkursie Mój Płock. Jego prace były prezentowane m.in. w Płockiej Galerii Sztuki w Książnicy Płockiej i Towarzystwie Naukowym Płockim
  http://piotraugustyniak.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia dziecięca Kraków
  Ciepło zapraszam na mojego bloga na którym można zobaczyć sesje ciążowe mojego autorstwa. Jeszcze niedawno pstrykałem tylko na ślubach i weselach, fotografią dziecięcą zainteresowałem się gdy na świecie pojawiły się moje dzieci. Pstrykam najwyższej jakości aparatem marki canon, podstawowym teatrem mojego fotografowania są miejscowości Kraków i Tarnów,ale gdy nastąpi taka potrzeba będę wszędzie tam gdzie mnie potrzebujecie. Nazywam się Arkadiusz Nowak i ponownie serdecznie zapraszam na mojego bloga oraz stronę internetową.
  http://sesje-dzieci.blogspot.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotograf ślubny Warszawa
  W fotografii w największym stopniu frapuje mnie portret, tym samym dyscypliny, w które w szczególności się zaangażowałam to fotografia ślubna i portret. Dobra fotografia ślubna to taka na której czuć aurę tego okazjonalnego dnia. Piękne fotki ślubne są pamiątką na długie lata, echem krótkotrwałych i niepowtarzalnych momentów. Jako fotograf ślubny idę do tego aby wykonywane przeze mnie fotografie były ponadczasowe, wykwintne i naturalne, takie do których wraca się często.
  http://www.anetamarcinkiewicz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Organizacja imprez Religia, śwoątynie i parafie Taniec Katalogi tematyczne Laptopy Media Szkoły językowe Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny Mielno Międzywodzie Motocross, Enduro
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
praca licencjacka wzory. Gonią terminy, do napisania praca licencjacka wzory , przykłady zamieszczone w internecie nie przekładają się jednak na ilość zapisanych stron. Głowa do góry, wybawimy cię z opresji.
Pisanie Esejów. Pisanie Esejów o różnej tematyce. Sprawdź
pisanie prac kielce. Proponujemy profesjonalne pisanie prac kielce . Terminowość, atrakcyjne ceny, 100% zadowolenia naszych klientów.
Tematy prac licencjackich transport. Tematy prac licencjackich transport , logistyka czy informatyka są zazwyczaj banalne i wtórne. Napisz do nas - pomożemy wybrać ci oryginalny temat i stworzyć super pracę.
plik cookie. Informacje dot. zmian prawa telekomunikacyjnego, plik cookie , polityka prywatności. Zapraszamy


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007