Polecane

Fotografia


 • Fotograf Kraków
  Odkąd zyskałem świadomość, stale przy moim boku nieodzownym druhem był aparat. towarzyszył mi w czasie szkolnych ekspedycji w Polskę, i to on utrwalał najistotniejsze chwile mojego życia. W tej chwili fotografia jest nie tylko moim upodobaniem ale i sposobem na życie.Moim wielkim szczęściem jest to, że mogę miłować to co robię Będąc fotoreporterem ślubnym chcę aby wykonywane przeze mnie fotki były wieczne, stylowe, prawdziwe i śliczne, takie do których wraca się często.
  http://www.fotoarkadiusz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia Ślubna Bydgoszcz - Michał Sobczyński | Fotograf ślubny
  „Zawsze można spojrzeć inaczej.” Właśnie ta maksyma towarzyszy mi podczas wykonywania fotografii ślubnej. Oczywiście reportaż z przygotowań, uroczystości, a także wesela przeprowadzam zawsze zgodnie z zasadami sztuki dobrego reportażu.( W trakcie uroczystości wykonuję często ponad 1500 zdjęć. ) Jednak plener, który może odbyć się tego samego lub w zupełnie innego dnia. Za każdym razem staram się spełnić oczekiwania oraz wykonać zdjęcia zgodnie z pomysłami młodej pary. Oczywiście mam też wiele własnych pomysłów, które mogę zaproponować (np. sesja ślubna na plaży o zachodzie słońca, czy też w starych podziemiach fortu, czy też o np. w polu rzepaku czy zboża).
  http://www.sobczynski.koon.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia Ślubna Olsztyn
  Oferuję kompleksowe usługi z zakresu fotografii ślubnej na które składają się m.in.: przygotowania do ślubu, sesje plenerowe, ceremonia zaślubin w kościele, uroczystości weselne, reportaż. Realizuję zlecenia na terenie całego kraju. Oferuję konkurencyjne ceny. Oferta Profesjonalnych Usług Fotograficznych - Kompleksowa obsługa wesel i Ślubóww - Sesje zdjęciowe w plenerze. Fotografia Ślubna Olsztyn.
  http://www.foto-art.elk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia Ślubna Śląsk
  Zdjęcia ślubne są niezwykle ważne – nie tylko dla młodej pary, ale ich rodziny także. Każdy z nas chyba pamięta jak miło jest pooglądać stare zdjęcia rodziców i zobaczyć jak wyglądał ich ślub i wesele. Fotografia jest idealnym sposobem uwiecznienia tamtych cudownych chwil. Zdjęcia ślubne pozwalają wracać do tych wspomnieć i na nowo obudzić zamknięte w nich emocje. Na Państwa zlecenie wykonam serię zdjęć (przygotowani, ślub, wesele i para młoda w plenerze). Choć Śląsk to województwo nakierowane na przemysł, jest w nim wiele przepięknych i malowniczych miejsc. Pracuję na terenie całego Śląska, między innymi w takich miastach jak Tarnowskie Góry, Bytom czy Gliwice. Serdecznie zapraszam do współpracy i obejrzenia mojej galerii.
  http://www.patrykdlugajczyk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Borowki Bramki obrotowe Burgery Turystyka Wideofilmowanie Zabawki Odzyskiwanie danych Ogłoszenia Oprogramowanie dla firm księgarnie pomoce naukowe Żłobek Zacisze
polityka cookies. Zmieniła się polityka cookies . Sprawdź bezpłatnie czy nie łamiesz prawa!
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pracy inż - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
E-Almatur. Biuro podróży E-Almatur oferuje bogatą ofertę wyjazdów.
miód w proszku. Zapraszamy na stronę firmy vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku , surowce zielarskie.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007