Polecane

Fotografia


 • Fotograf Kraków
  Odkąd zyskałem świadomość, stale przy moim boku nieodzownym druhem był aparat. towarzyszył mi w czasie szkolnych ekspedycji w Polskę, i to on utrwalał najistotniejsze chwile mojego życia. W tej chwili fotografia jest nie tylko moim upodobaniem ale i sposobem na życie.Moim wielkim szczęściem jest to, że mogę miłować to co robię Będąc fotoreporterem ślubnym chcę aby wykonywane przeze mnie fotki były wieczne, stylowe, prawdziwe i śliczne, takie do których wraca się często.
  http://www.fotoarkadiusz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia Ślubna Bydgoszcz - Michał Sobczyński | Fotograf ślubny
  „Zawsze można spojrzeć inaczej.” Właśnie ta maksyma towarzyszy mi podczas wykonywania fotografii ślubnej. Oczywiście reportaż z przygotowań, uroczystości, a także wesela przeprowadzam zawsze zgodnie z zasadami sztuki dobrego reportażu.( W trakcie uroczystości wykonuję często ponad 1500 zdjęć. ) Jednak plener, który może odbyć się tego samego lub w zupełnie innego dnia. Za każdym razem staram się spełnić oczekiwania oraz wykonać zdjęcia zgodnie z pomysłami młodej pary. Oczywiście mam też wiele własnych pomysłów, które mogę zaproponować (np. sesja ślubna na plaży o zachodzie słońca, czy też w starych podziemiach fortu, czy też o np. w polu rzepaku czy zboża).
  http://www.sobczynski.koon.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia Ślubna Olsztyn
  Oferuję kompleksowe usługi z zakresu fotografii ślubnej na które składają się m.in.: przygotowania do ślubu, sesje plenerowe, ceremonia zaślubin w kościele, uroczystości weselne, reportaż. Realizuję zlecenia na terenie całego kraju. Oferuję konkurencyjne ceny. Oferta Profesjonalnych Usług Fotograficznych - Kompleksowa obsługa wesel i Ślubóww - Sesje zdjęciowe w plenerze. Fotografia Ślubna Olsztyn.
  http://www.foto-art.elk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia Ślubna Śląsk
  Zdjęcia ślubne są niezwykle ważne – nie tylko dla młodej pary, ale ich rodziny także. Każdy z nas chyba pamięta jak miło jest pooglądać stare zdjęcia rodziców i zobaczyć jak wyglądał ich ślub i wesele. Fotografia jest idealnym sposobem uwiecznienia tamtych cudownych chwil. Zdjęcia ślubne pozwalają wracać do tych wspomnieć i na nowo obudzić zamknięte w nich emocje. Na Państwa zlecenie wykonam serię zdjęć (przygotowani, ślub, wesele i para młoda w plenerze). Choć Śląsk to województwo nakierowane na przemysł, jest w nim wiele przepięknych i malowniczych miejsc. Pracuję na terenie całego Śląska, między innymi w takich miastach jak Tarnowskie Góry, Bytom czy Gliwice. Serdecznie zapraszam do współpracy i obejrzenia mojej galerii.
  http://www.patrykdlugajczyk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Organizacja imprez Religia, śwoątynie i parafie Taniec Katalogi tematyczne Laptopy Media Szkoły językowe Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny Mielno Międzywodzie Motocross, Enduro
Barbara Olszanska. Chcesz zobaczyć jak wygląda rzeźba, która wychodzi spod ręki prawdziwego mistrza. Odwiedź stronę Barbara Olszanska .
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Wyjazdy sportowe E-Almatur. Wyjazdy sportowe E-Almatur dla dzieci i młodzieży.
pokrycia geosyntetyczne na dachy. Proponujemy pokrycia geosyntetyczne na dachy . Zapraszamy.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007