Polecane

Fotografia


 • Fotografia ślubna warszawa | Zdjęcia ślubne warszawa | Fotografia weselna | Photology
  Kreatywna Fotografia Ślubna, niebanalne zdjęcia, które przechowują czas. Dwoje Światłoczułych fotografów uchwyci każdy uśmiech i subtelny gest. Oryginalne zdjęcia dla Zakochanych. Fotografią zajmujemy się od ponad sześciu lat i ciągle doskonalimy swoje umiejętności. Zaczynaliśmy od fotografii analogowej, dziś posługujemy się głównie lustrzankami cyfrowymi, ale na Wasze życzenie możemy uzupełnić sesję o materiał analogowy, który niewątpliwie dodaje zdjęciom charakteru.
  http://www.photology.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia to dla mnie opowiadania
  Fotografia ślubna to dla mnie opowiadania historii. Każda jest inna i niepowtarzalna i takie właśnie są moje zdjęcia. Do każdego ślubu staram się podchodzić indywidualnie, dlatego moja oferta jest bardzo zróżnicowana. Fotografuję przygotowania, błogosławieństwo, ceremonią,zabawę oraz plener. Ten ostatni staram się wykonywać w przeróżnych miejscach, ciągle opracowując nowe scenariusze. Pracuję głównie w małopolsce , w takich miastach Kraków, Tarnów, Nowy Sącz. Ale chętnie przyjmuję zlecenia na terenie całego kraju.
  http://www.monikakwiatkowska.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Galeria foto - Łódź, moje miasto...
  Krzysztof Firkowski prezentuje galerię fotografii swojego miasta - Łodzi. Pokazuje Łódź jaką widzi, czuje i kocha. Taką, jaką jest na co dzień, bez makijażu oraz odświętnego stroju.Poprowadzi Państwa po ulicy Piotrkowskiej i Pl. Wolności, zaprosi na chwilę zadumy na Bałuty, Radegast i na łódzkie cmentarze. Zajrzymy wspólnie w okna łodzian i zobaczymy jak żyją w początkach XXI wieku.
  http://www.toya.net.pl/~jubeka/fotolodz/index.html
  Zgłoś nie działający link/spam


 • fotografia ślubna bielsko
  Pragniemy zaoferować Państwu stworzenie kolekcji zdjęć ślubnych. Z pasją, trochę szalenie, ze szczyptą klasyki, z artyzmem w tle. W urzekającej prostocie, zatrzymamy dla Was ulotne chwile i prawdziwe emocje. Pracujemy we dwoje, każdej scenie przyglądamy się na dwa różne sposoby. Nie ingerujemy w zdarzenie, z boku obserwujemy i wychwytujemy najważniejsze ujęcia.
  http://www.jaszkastudio.pl/galeria.html
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Cięcie laserem Czesci samochodowe Czesci ukladu chlodzenia i klimatyzacji szable sztuki plastyczne tatuaże Pisanie programów Pogoda Portale tematyczne
prezentacja maturalna z polskiego. Chcesz aby twoja prezentacja maturalna z polskiego była perfekcyjna pod względem merytorycznym i poprawna stylistycznie? Napisz do nas, oferujemy prace na najwyższym poziomie.
lee biografia. Legenda bruce lee, chyba każdy zna filmy z małym smokiem, warto poczytać lee biografia .
szpitale. Lista szpitali w Polsce wejdź i zobacz: szpitale .
wycena brylantów. Lokata w złoto,wycena brylantów , monety, diamenty i brylanty - to najlepsza inwestycja twoich pieniędzy. Inwestuj z głową!
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!
pisanie prac zaliczeniowych tanio. Świadczymy profesjonalne usługi korepetytorskie, oferujemy pisanie prac zaliczeniowych tanio , dobrze i terminowo.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007