Polecane

Fotografia


 • Fotografia Ślubna
  Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne to emocje i uczucia. Nasze zdjęcia oddają niepowtarzalny charakter dnia ślubu. Wyjątkowe zdjęcia ślubne dla wymagających. Oferujemy reportaż z całego dnia ślubu. Wykonujemy zdjęcia podczas przygotowań, błogosławieństwa, wykonujemy reportaż ze ślubu, na weselu zostajemy do godziny 3, wykonujemy sesja plenerowe. ZAPEWNIAMY PRACĘ DWÓCH FOTOGRAFÓW.
  http://www.photology.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • zdjęcia z lotu ptaka
  Zajmuje się szeroko pojętą fotografią lotniczą. Dotychczas zrealizowałem już kilkanaście projektów zdjęć lotniczych. Staram się odwiedzać ciekawe zakątki Polski z lotu ptaka aby przedstawić to co jest ciekawe co przyciąga wzrok lub czasem są to zwykłe miejsca. Fotografię z powietrza wykonuję ze specjalnie przygotowanych platform. Cały czas staram się modernizować sprzęt do tego użyty aby iść z duchem czasu i aby kolejne zdjęcia były lepsze i ciekawsze od poprzednich. Jako nowość będą realizowane filmy w jakości Full HD z lotu ptaka, które jeszcze bardziej urozmaicą spojrzenie na Ziemię z powietrza.
  http://www.fotogmina.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotoalbum
  Wielką radość przynosi mi tworzenie zdjęć, które pozwalają mi utrwalać uczucia kwitnące przez całe życie. Zajmuje się fotografią ślubną, rodzinną, okolicznościową, eventową i reklamową. Robię nowoczesne sesje plenerowe ślubne,rodzinne sesje dziecięce i reportaże.Fotografia dziecięca to wielka zabawa i wezwanie, które wymaga od fotografa ogromnej cierpliwości.Fotografia ciążowa jest niezwykłą pamiątka.Kiedy nasze pociech będą dorastać i stawać się coraz mądrzejsze, zawsze będzie mogli sięgnięcia po zdjęcia, fotoksiążkę lub fotoalbumy, które przypomną nam niezapomniane chwile spędzone z naszym dziećmi.
  http://fotmix.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotograf ślubny Warszawa
  Michał Obrzut to bardzo profesjonalny fotograf Warszawa jest miejscem gdzie realizuje on warsztaty fotograficzne. Warszawa nie musi być miejscem organizacji warsztatów, jeżeli zgromadzi się liczne grono zainteresowanych pochodzących z odmiennego miasta. Każdy kto odpowiada za los firmy ma świadomość jak znaczną ma moc fotografia reklamowa Warszawa ma zagwarantowane znakomite usługi Michała Obrzuta w tej postaci. Zerknij na witrynę aby zobaczyć piękne ujęcia ślubne i nie tylko. Michalobrzut.com – tutaj zorientujesz się co dało początek artystycznej pasji Michała Obrzuta.
  http://www.michalobrzut.com
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Organizacja imprez Religia, śwoątynie i parafie Taniec Katalogi tematyczne Laptopy Media Szkoły językowe Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny Mielno Międzywodzie Motocross, Enduro
Prace Licencjackie Pisanie za Grosze. Prace Licencjackie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
drukowanie flag. W naszej ofercie znajdą Państwo drukowanie flag , tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
okulista, optyk Białystok. Profesjonalny okulista, optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza do skorzystania z najlepszych usług w mieście.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Diamond Expert. Najpiękniejsze obrączki tylko w Diamond Expert .
Malowanie Poznań. Malowanie Poznań to najlepsza oferta na rynku!


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007