Polecane

Gry online


 • Zapraszam na mojego bloga o Warhammerze
  Zapraszam do czytania mojego Warhammerowego bloga. Tutaj poznacie bardzo ciekawą grę w której każdy może zostać wybitnym strategiem i dowódtcą i poprowadzić swojego wojska przeciwko innym graczom. Warhammer to bardzo ciekawa gra w brutalnym świecie magii i miecza. Tutaj wojna toczy się za wojną a sojusze zmieniają się jak w kalejdoskopie. Mój blog jest zadedykowany w całości tej świetnej grze wojenno-fabularnej.
  http://warhammerblog.blog.interia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Conan z Cymmerii - blog
  Na moim blogu znajdziecie, informacje na temat świata stworzonego przez Roberta E. Howarda, a konkretnie świata Hybori, w której urodził się wojowniczy Conan. Jest to najbardziej znana ze wszystkich postaci z gatunku Heroic Fantasy i właśnie jemu poświęcam mój blog. Witam na moim blogu na temat Conana. Skupiam się na nim, przede wszystkim, wszystkiemu co związane jest z tą bardzo znaną fikcyjną postacią, rodem z Hybornii jak również całości twórczości Roberta E. Howarda.
  http://conan.blog.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Warhammer blog
  Jest to blog w calosci poswiecony Warhammerowi, bardzo popularnej grze bitewnej oraz fabularnej. Tutaj mozesz dowiedziec sie wiecej na temat swiata spod znaku mlota i topora. Zapraszam do czytania moich postów. Ten blog jest w całości poświecony grom spod serii Warhammera. Możesz dowiedzieć sie wiele czytajac posty na moim blogu o Warhammerze. Po przecztaniu możesz zostawic posta.
  http://warhammer.blog4u.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przygody Conana – blog
  Zapraszam do czytania postów na temat Conana, możesz znaleźć tutaj wszystko co chcesz o tym mitycznym herosie z cymmerii. Dowiedz się więcej i odkryj niebezpieczną Hyborię, gdzie potężni magowie i barbarzyńscy władcy toczą bezustanne boje o władze i dominacje nad całym światem.
  http://conanblog.bloog.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pasjans
  Kilkanaście odmian gry pasjans w jednym serwisie to raj dla maniaków pasjansa. Zapraszamy do darmowej zabawy w przeróżne odmiany pasjansa. Najpopularniejsze to pasjans pająk oraz Freecell. Serwis oferuje także inne gry karciane. Zrelaksuj się przy zielonym stoliku.
  http://www.pasjanse.net
  Zgłoś nie działający link/spam
Oprogramowanie UrbiCMS  2007