Polecane

Gry online


 • Europeiski portal gry Fiction Fighters
  Witamy i zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nowego portalu poświęconego grze Fiction-Fighters. Firma Prokey odpowiedzialna za powstanie portalu przygotowała tłumaczenia informacji zamieszczonych przez twórcę gry. Powstało również forum, na którym można przedyskutować palące kwestie. W grze Fiction Fighters gracz przenosi się do równoległej, fantastycznej rzeczywistości aby rozwikłać zadania, od których zależy bezpieczeństwo świata. Zapraszamy do wspólnego budowania tej strony.
  http://www.fictionfighters.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Gry online
  Mała przerwa w pracy, a może chwilowe oderwanie się od codziennych obowiązków i trudności? Warto ten czas dobrze wykorzystać aby się zrelaksować i odpocząć . Najlepiej przy pomocy gierek . W naszym serwisie znajdują się interesujące cię gierki online ? zarówno te wymagające skupienia, jak i te które cię rozweselą i odprężą. Zapewniamy najbardziej interesujące gry online jakie pojawiają się w internecie. Nie marnujesz jakże cennego czasu na ich szukanie bo wszystkie znajdziesz w jednym miejscu. Ty wybierasz jedną z nich. Czy wolisz trochę pomyśleć czy może zależy ci po prostu na dobrej zabawie, wybierać możesz z naprawdę imponującego zbioru gier flash. Wejdź i rozerwij się.
  http://www.denisgry.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • darmowe gry online
  Znudzony ? - czas na chwile rozrywki . Zapraszamy na stronę z grami online . Starannie dobrane najlepsze gry online czekają na Ciebie. Możliwość wylosowania gry, i dodania swojej ulubionej . Ponad 1000 tytułów w kolekcji. Zapraszamy na chwilę rozrywki na giercuj.com
  http://www.giercuj.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Gry dla dzieci
  Bezpieczne gry dla dzieci. Gry dla dzieci, zagraj w setki najlepszych i darmowych gier, darmowe gry online dla każdego, szczególnie polecamy gry dla dzieci. Znajdziecie u nas dokładnie to czego potrzebujecie do rozerwania się i polepszenia sobie humoru. Gry u nas nie tylko wspaniale bawią, ale także uczą i rozwijają.
  http://www.gry-dla-dzieci.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Mechsattack - Gra dla Ciebie !
  MechsAttack jest darmową grą przez przeglądarkę. Buduj swoje mechy, montuj bronie, dodatkowy sprzęt i walcz! Wygrywaj bitwy na arenie, pokonuj swoich wrogów i wygrywaj złoto. Ulepszaj swoje artefakty. Sprzedawaj niepotrzebne bronie i kupuj lepsze przedmioty. Ulepszaj swoje mechy tak, aby stawały się coraz mocniejsze. Połącz swoje mechy w drużyny, aby zwiększyć ich szansę na wygraną. Walcz przeciwko graczom komputerowym oraz prawdziwym ludziom.
  http://www.mechsattack.com
  Zgłoś nie działający link/spam
Oprogramowanie UrbiCMS  2007