Polecane

Biuro rachunkowe


 • Biuro Rachunkowe TOFEL
  Wrocław - Zakrzów - Psie Pole - Biuro rachunkowe TOFEL świadczy usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Cechuje nas 10 lat doświadczenia. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów.działamy na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów numer 43496/2010, uprawniającego nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. posiadamy jako księgowi 10 letnie doświadczenie, prowadząc KPIR dla osób fizycznych oraz pełne księgi dla spółek z o.o., spółek cywilnych, spółek komandytowych i spółek akcyjnych z branż usługowych, produkcyjnych, handlowych .
  http://www.biurotofel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kontrola skarbowa
  Zakres spraw w którym się specjalizujemy to podatki, kontrola skarbowa, prowadzenie zakładów, ekspertyzy prawne. Mamy doradców podatkowych, biegłego rewidenta i innych ekspertów z obszaru ekonomii, finansów i prawa. Prowadzimy księgi rachunkowe i podatkowe. Nasi klienci to firmy sektora transportowego, produkcyjnego i usługowego. W swojej pracy sprawdziliśmy najlepsze technologie teleinformatyczne i zabezpieczenia antywirusowe.
  http://www.kancelariarb.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Księgowość, Rachunkowość - Tarnowskie Góry
  Biuro Rachunkowe Katarzyna Porada z siedzibą w Tarnowskich Górach świadczy następujące usługi księgowe: prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczenia kadrowo-płacowe z ZUS oraz prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT. Zajmujemy się również doradztwem związanym z uruchamianiem działalności gospodarczej, wyborem formy opodatkowania oraz wypełnianiem wniosków i rozliczaniem dotacji unijnych. Współpracujemy z firmami na terenie całego Śląska: m.in z terenu Tarnowskich Gór, Bytomia.
  http://katarzynaporada.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Podatki i finanse - pomoc
  Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia informacji o rozliczeniach podatkowych. Nasza oferta skupia się na przygotowaniu deklaracji, sprawnych rozliczeniach i dobrej orientacji w prawie podatkowym. Oferujemy usługi księgowe na najwyższym poziomie codziennie obsługując wszystkich zainteresowanych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
  http://katalog.budzyk.pl/obsluga-ksiegowa-krakow/w-kategorii/biznes-i-ekonomia/753.html
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Bramki obrotowe Burgery Centrum Pakowania Wideofilmowanie Zabawki szable Pisanie programów Pogoda Portale tematyczne
hafty. Hafciarstwo, hafty na odzieży - eurohaft.pl
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
chatterboty. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterboty , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
druk na poliestrze. Oferujemy najwyższej jakości druk na poliestrze , bawełnie, płótnie. Skontaktuj się z nami już dziś!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007