Polecane

Biuro rachunkowe


 • Biuro Rachunkowe TOFEL
  Wrocław - Zakrzów - Psie Pole - Biuro rachunkowe TOFEL świadczy usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Cechuje nas 10 lat doświadczenia. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów.działamy na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów numer 43496/2010, uprawniającego nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. posiadamy jako księgowi 10 letnie doświadczenie, prowadząc KPIR dla osób fizycznych oraz pełne księgi dla spółek z o.o., spółek cywilnych, spółek komandytowych i spółek akcyjnych z branż usługowych, produkcyjnych, handlowych .
  http://www.biurotofel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kontrola skarbowa
  Zakres spraw w którym się specjalizujemy to podatki, kontrola skarbowa, prowadzenie zakładów, ekspertyzy prawne. Mamy doradców podatkowych, biegłego rewidenta i innych ekspertów z obszaru ekonomii, finansów i prawa. Prowadzimy księgi rachunkowe i podatkowe. Nasi klienci to firmy sektora transportowego, produkcyjnego i usługowego. W swojej pracy sprawdziliśmy najlepsze technologie teleinformatyczne i zabezpieczenia antywirusowe.
  http://www.kancelariarb.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Księgowość, Rachunkowość - Tarnowskie Góry
  Biuro Rachunkowe Katarzyna Porada z siedzibą w Tarnowskich Górach świadczy następujące usługi księgowe: prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczenia kadrowo-płacowe z ZUS oraz prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT. Zajmujemy się również doradztwem związanym z uruchamianiem działalności gospodarczej, wyborem formy opodatkowania oraz wypełnianiem wniosków i rozliczaniem dotacji unijnych. Współpracujemy z firmami na terenie całego Śląska: m.in z terenu Tarnowskich Gór, Bytomia.
  http://katarzynaporada.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Podatki i finanse - pomoc
  Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia informacji o rozliczeniach podatkowych. Nasza oferta skupia się na przygotowaniu deklaracji, sprawnych rozliczeniach i dobrej orientacji w prawie podatkowym. Oferujemy usługi księgowe na najwyższym poziomie codziennie obsługując wszystkich zainteresowanych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
  http://katalog.budzyk.pl/obsluga-ksiegowa-krakow/w-kategorii/biznes-i-ekonomia/753.html
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Pozycjonowanie Praca przez internet Programowanie Statystyka Studia Szkoły językowe Plywanie Pogorzelica Rower Hodowla rybek Hotele grafika
pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów komputerowych na zamówienie.
prace licencjackie filologia angielska. W dzisiejszych czasach bez znajomości języka angielskiego szanse na znalezienie dobrej pracy są niewielkie. Zdecydowanie tutaj pomoże licencjat - prace licencjackie filologia angielska . Zapraszamy
hafty. Hafciarstwo, hafty na odzieży - eurohaft.pl
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
chatterboty. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterboty , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
druk na poliestrze. Oferujemy najwyższej jakości druk na poliestrze , bawełnie, płótnie. Skontaktuj się z nami już dziś!


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007