Polecane

Biuro rachunkowe


 • Biuro Rachunkowe TOFEL
  Wrocław - Zakrzów - Psie Pole - Biuro rachunkowe TOFEL świadczy usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Cechuje nas 10 lat doświadczenia. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów.działamy na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów numer 43496/2010, uprawniającego nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. posiadamy jako księgowi 10 letnie doświadczenie, prowadząc KPIR dla osób fizycznych oraz pełne księgi dla spółek z o.o., spółek cywilnych, spółek komandytowych i spółek akcyjnych z branż usługowych, produkcyjnych, handlowych .
  http://www.biurotofel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kontrola skarbowa
  Zakres spraw w którym się specjalizujemy to podatki, kontrola skarbowa, prowadzenie zakładów, ekspertyzy prawne. Mamy doradców podatkowych, biegłego rewidenta i innych ekspertów z obszaru ekonomii, finansów i prawa. Prowadzimy księgi rachunkowe i podatkowe. Nasi klienci to firmy sektora transportowego, produkcyjnego i usługowego. W swojej pracy sprawdziliśmy najlepsze technologie teleinformatyczne i zabezpieczenia antywirusowe.
  http://www.kancelariarb.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Księgowość, Rachunkowość - Tarnowskie Góry
  Biuro Rachunkowe Katarzyna Porada z siedzibą w Tarnowskich Górach świadczy następujące usługi księgowe: prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczenia kadrowo-płacowe z ZUS oraz prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT. Zajmujemy się również doradztwem związanym z uruchamianiem działalności gospodarczej, wyborem formy opodatkowania oraz wypełnianiem wniosków i rozliczaniem dotacji unijnych. Współpracujemy z firmami na terenie całego Śląska: m.in z terenu Tarnowskich Gór, Bytomia.
  http://katarzynaporada.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Podatki i finanse - pomoc
  Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia informacji o rozliczeniach podatkowych. Nasza oferta skupia się na przygotowaniu deklaracji, sprawnych rozliczeniach i dobrej orientacji w prawie podatkowym. Oferujemy usługi księgowe na najwyższym poziomie codziennie obsługując wszystkich zainteresowanych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
  http://katalog.budzyk.pl/obsluga-ksiegowa-krakow/w-kategorii/biznes-i-ekonomia/753.html
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Balustrady Bielizna Bielizna damska Galerie sztuki Imprezy kabaretowe Organizacja imprez Integracja firmy Katalogi stron Katalogi tematyczne
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.
fotografia. Szukasz fotografa na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, a może studia fotograficznego? Wejdź na stronę fotografia . Zapraszamy.
prace licencjackie po angielsku. Pisanie pracy dyplomowej samo w sobie jest niełatwym zadaniem, a co dopiero gdy przyjdzie nam pisać prace licencjackie po angielsku . Nie czujesz się dobrze w angielskim, skorzystaj z naszej pomocy. Zapraszamy!
polityka cookies. Zmieniła się polityka cookies . Sprawdź bezpłatnie czy nie łamiesz prawa!
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007