Polecane

Biuro rachunkowe


 • Biuro Rachunkowe TOFEL
  Wrocław - Zakrzów - Psie Pole - Biuro rachunkowe TOFEL świadczy usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Cechuje nas 10 lat doświadczenia. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów.działamy na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów numer 43496/2010, uprawniającego nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. posiadamy jako księgowi 10 letnie doświadczenie, prowadząc KPIR dla osób fizycznych oraz pełne księgi dla spółek z o.o., spółek cywilnych, spółek komandytowych i spółek akcyjnych z branż usługowych, produkcyjnych, handlowych .
  http://www.biurotofel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kontrola skarbowa
  Zakres spraw w którym się specjalizujemy to podatki, kontrola skarbowa, prowadzenie zakładów, ekspertyzy prawne. Mamy doradców podatkowych, biegłego rewidenta i innych ekspertów z obszaru ekonomii, finansów i prawa. Prowadzimy księgi rachunkowe i podatkowe. Nasi klienci to firmy sektora transportowego, produkcyjnego i usługowego. W swojej pracy sprawdziliśmy najlepsze technologie teleinformatyczne i zabezpieczenia antywirusowe.
  http://www.kancelariarb.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Księgowość, Rachunkowość - Tarnowskie Góry
  Biuro Rachunkowe Katarzyna Porada z siedzibą w Tarnowskich Górach świadczy następujące usługi księgowe: prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczenia kadrowo-płacowe z ZUS oraz prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT. Zajmujemy się również doradztwem związanym z uruchamianiem działalności gospodarczej, wyborem formy opodatkowania oraz wypełnianiem wniosków i rozliczaniem dotacji unijnych. Współpracujemy z firmami na terenie całego Śląska: m.in z terenu Tarnowskich Gór, Bytomia.
  http://katarzynaporada.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Podatki i finanse - pomoc
  Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia informacji o rozliczeniach podatkowych. Nasza oferta skupia się na przygotowaniu deklaracji, sprawnych rozliczeniach i dobrej orientacji w prawie podatkowym. Oferujemy usługi księgowe na najwyższym poziomie codziennie obsługując wszystkich zainteresowanych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
  http://katalog.budzyk.pl/obsluga-ksiegowa-krakow/w-kategorii/biznes-i-ekonomia/753.html
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Oprogramowanie dla firm Pisanie programów Pogoda Język polski Kursy i szkolenia Medycyna Odchudzanie Odzież sportowa Piłka nożna Hodowla rybek Hotele grafika
bruce lee (jun fan lee). Legenda sztuk walk bruce lee (jun fan lee) .
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy
przykładowe prace inżynierskie. Nie trać czasu na wzory i przykładowe prace inżynierskie . Pomożemy Ci napisać świetną pracę. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy
tematy prac magisterskich marketing. Jakie wybrać tematy prac magisterskich marketing ? Jeśli z tą decyzją masz problem, to co będzie przy pisaniu pracy. Nie trać wiary - specjalizujemy się w pisaniu prac. Skontaktuj się z nami, nie pożałujesz!
haft komputerowy. Dżety, nadruki, haft komputerowy .
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007