Polecane

Biuro rachunkowe


 • Biuro Rachunkowe TOFEL
  Wrocław - Zakrzów - Psie Pole - Biuro rachunkowe TOFEL świadczy usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Cechuje nas 10 lat doświadczenia. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów.działamy na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów numer 43496/2010, uprawniającego nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. posiadamy jako księgowi 10 letnie doświadczenie, prowadząc KPIR dla osób fizycznych oraz pełne księgi dla spółek z o.o., spółek cywilnych, spółek komandytowych i spółek akcyjnych z branż usługowych, produkcyjnych, handlowych .
  http://www.biurotofel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kontrola skarbowa
  Zakres spraw w którym się specjalizujemy to podatki, kontrola skarbowa, prowadzenie zakładów, ekspertyzy prawne. Mamy doradców podatkowych, biegłego rewidenta i innych ekspertów z obszaru ekonomii, finansów i prawa. Prowadzimy księgi rachunkowe i podatkowe. Nasi klienci to firmy sektora transportowego, produkcyjnego i usługowego. W swojej pracy sprawdziliśmy najlepsze technologie teleinformatyczne i zabezpieczenia antywirusowe.
  http://www.kancelariarb.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Księgowość, Rachunkowość - Tarnowskie Góry
  Biuro Rachunkowe Katarzyna Porada z siedzibą w Tarnowskich Górach świadczy następujące usługi księgowe: prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczenia kadrowo-płacowe z ZUS oraz prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT. Zajmujemy się również doradztwem związanym z uruchamianiem działalności gospodarczej, wyborem formy opodatkowania oraz wypełnianiem wniosków i rozliczaniem dotacji unijnych. Współpracujemy z firmami na terenie całego Śląska: m.in z terenu Tarnowskich Gór, Bytomia.
  http://katarzynaporada.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Podatki i finanse - pomoc
  Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia informacji o rozliczeniach podatkowych. Nasza oferta skupia się na przygotowaniu deklaracji, sprawnych rozliczeniach i dobrej orientacji w prawie podatkowym. Oferujemy usługi księgowe na najwyższym poziomie codziennie obsługując wszystkich zainteresowanych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
  http://katalog.budzyk.pl/obsluga-ksiegowa-krakow/w-kategorii/biznes-i-ekonomia/753.html
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Organizacja imprez Religia, śwoątynie i parafie Taniec Katalogi tematyczne Laptopy Media Szkoły językowe Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny Mielno Międzywodzie Motocross, Enduro
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Tematy prac licencjackich zarządzanie. Tematy prac licencjackich zarządzanie zaproponowane przez promotora są zbyt trudne? Nie wiesz czy sobie po radzisz? Odwiedź naszą stronę i skorzystaj z naszej oferty.
Pisanie prac po angielsku. Pisanie prac po angielsku to bardzo duże wyzwanie, nawet jeśli dobrze znasz ten język. Szukasz osoby, która pomoże ci w napisaniu pracy bądź zredaguje twój tekst? Jesteśmy do twojej dyspozycji.
forum taneczne. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum taneczne . Poznaj bratnie dusze i rozmawiaj o tańcu.
praca magisterska z matematyki. Ułamki, całki, logarytmy, funkcje - wszystko to może przyprawić o zawrót głowy. A gdy do tego dojdzie praca magisterska z matematyki to może doprowadzić niejednego studenta do szewskiej pasji. Nie łam się, przełam się i napisz do nas!
surowce zielarskie. Zapraszamy na stronę firmy vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, surowce zielarskie .


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007