Polecane

Biuro rachunkowe


 • Kompetentne Biuro Rachunkowe w Krakowie
  MKM biuro rachunkowe w Krakowie jest miejscem gdzie w sposób profesjonalny wykonujemy obsługę finansową firm. Nasz zespół to sami doświadczeni specjaliści, dla których księgowość nie ma żadnych tajemnic. Nieustannie podwyższamy kwalifikacje by w pełni realizować oczekiwania naszych klientów. Nasze doradztwo podatkowe kierujemy do klientów prywatnych oraz podmiotów gospodarczych. Na stałe współpracujemy z kancelarią biegłego rewidenta i z najlepszymi doradcami podatkowymi. Posiadamy też ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zawsze pracujemy na nowoczesnym i sprawdzonym oprogramowaniu. Sporządzamy sprawozdania wewnątrzunijne i dla celów statystycznych. Proponujemy także kompleksową obsługę kadr i płac.
  http://www.kancelaria-mkm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Biuro Rachunkowe Euro w Opolu- serdecznie witamy
  Biuro Rachunkowe Euro z siedzibą w Opolu świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jakość i bezpieczeństwo naszych usług gwarantują Certyfikaty Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenia OC. Zakres naszej działalności to m.in.: - pełna księgowość (księgi rachunkowe) - księgowość uproszczona (KPiR, ryczałt) - ZUS, kadry i płace - rozliczenia roczne - rejestracja podmiotów gospodarczych w KRS, US, REGON, ZUS - reprezentacja Klientów w urzędach (US, ZUS) Dodatkowo, w celu ułatwienia współpracy oraz zaoszczędzenia Państwa czasu - sami podjeżdżamy po dokumenty. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  http://biuro-euro.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rzetelne biuro rachunkowe Bydgoszcz
  Zakres usług obejmuje: doradztwo oraz kompleksową obsługę ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtu, wystawianie deklaracji, obsługa ZUS, kadr i płac, ewidencje VAT, badanie bilansu,doradztwo podatkowe. Uni-Rach posiada odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych, a także do badania bilansów. Rzetelność usług potwierdzają posiadane uprawnienia. Firma została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. Szef firmy posiada kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  http://www.uni-rach.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • księgowość dla firm Kraków
  Biuro rachunkowe kraków to kancelaria, w której każdy człowiek może bezproblemowo zrealizować wszystkie formalności urzędowe powiązane z koniecznością rozliczania domowych lub firmowych rachunków. Tutaj można szukać wsparcia, nabyć potrzebne informacje, można powierzyć ważne sprawy i przez to szybko zyskać. Tego typu biuro rozliczeniowe to wyjątkowa perełka pośród wszystkich biur księgowych. Zatem jeśli mamy mieć spokojny sen i nie dbać o podatki, nie mieć nieprzyjemności z skarbówką, a w dokumentach właściwy porządek, to zagwarantuje nam to, wyłącznie najlepsze i najdokładniejsze biuro księgowe kraków.
  http://www.perfekt.biz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Organizacja imprez Religia, śwoątynie i parafie Taniec Katalogi tematyczne Laptopy Media Szkoły językowe Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny Mielno Międzywodzie Motocross, Enduro
chatbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
http://przyjaznaksiegowosc.com.pl/. http://przyjaznaksiegowosc.com.pl/ i już nigdy nie powiesz nic złego o księgowych.
Kancelaria prawna Pabianice. Kancelaria prawna Pabianice oferuje profesjonalną pomoc prawną.
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
Diamond Expert. Nie wiesz jak ulokować swoje pieniądze? Udaj się do Diamond Expert . Jest to najbezpieczniejsza i najlepsza lokata twojego kapitału.
Katalog top-web


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007