Polecane

Biuro rachunkowe


 • Kompetentne Biuro Rachunkowe w Krakowie
  MKM biuro rachunkowe w Krakowie jest miejscem gdzie w sposób profesjonalny wykonujemy obsługę finansową firm. Nasz zespół to sami doświadczeni specjaliści, dla których księgowość nie ma żadnych tajemnic. Nieustannie podwyższamy kwalifikacje by w pełni realizować oczekiwania naszych klientów. Nasze doradztwo podatkowe kierujemy do klientów prywatnych oraz podmiotów gospodarczych. Na stałe współpracujemy z kancelarią biegłego rewidenta i z najlepszymi doradcami podatkowymi. Posiadamy też ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zawsze pracujemy na nowoczesnym i sprawdzonym oprogramowaniu. Sporządzamy sprawozdania wewnątrzunijne i dla celów statystycznych. Proponujemy także kompleksową obsługę kadr i płac.
  http://www.kancelaria-mkm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Biuro Rachunkowe Euro w Opolu- serdecznie witamy
  Biuro Rachunkowe Euro z siedzibą w Opolu świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jakość i bezpieczeństwo naszych usług gwarantują Certyfikaty Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenia OC. Zakres naszej działalności to m.in.: - pełna księgowość (księgi rachunkowe) - księgowość uproszczona (KPiR, ryczałt) - ZUS, kadry i płace - rozliczenia roczne - rejestracja podmiotów gospodarczych w KRS, US, REGON, ZUS - reprezentacja Klientów w urzędach (US, ZUS) Dodatkowo, w celu ułatwienia współpracy oraz zaoszczędzenia Państwa czasu - sami podjeżdżamy po dokumenty. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  http://biuro-euro.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rzetelne biuro rachunkowe Bydgoszcz
  Zakres usług obejmuje: doradztwo oraz kompleksową obsługę ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtu, wystawianie deklaracji, obsługa ZUS, kadr i płac, ewidencje VAT, badanie bilansu,doradztwo podatkowe. Uni-Rach posiada odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych, a także do badania bilansów. Rzetelność usług potwierdzają posiadane uprawnienia. Firma została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. Szef firmy posiada kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  http://www.uni-rach.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • księgowość dla firm Kraków
  Biuro rachunkowe kraków to kancelaria, w której każdy człowiek może bezproblemowo zrealizować wszystkie formalności urzędowe powiązane z koniecznością rozliczania domowych lub firmowych rachunków. Tutaj można szukać wsparcia, nabyć potrzebne informacje, można powierzyć ważne sprawy i przez to szybko zyskać. Tego typu biuro rozliczeniowe to wyjątkowa perełka pośród wszystkich biur księgowych. Zatem jeśli mamy mieć spokojny sen i nie dbać o podatki, nie mieć nieprzyjemności z skarbówką, a w dokumentach właściwy porządek, to zagwarantuje nam to, wyłącznie najlepsze i najdokładniejsze biuro księgowe kraków.
  http://www.perfekt.biz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Oprogramowanie dla firm Pisanie programów Pogoda Język polski Kursy i szkolenia Medycyna Odchudzanie Odzież sportowa Piłka nożna Hodowla rybek Hotele grafika
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
forum sztuk walk. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy bruce lee -> forum sztuk walk .
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
forum edukacyjne. Szkolne forum edukacyjne , pomoce naukowe.
Pisanie doktoratu. Pisanie doktoratu może doprowadzić niejednego doktoranta do szewskiej pasji, nawet gdy dobrze orientujemy się w temacie. Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj, tylko pisz.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007