Polecane

Biuro rachunkowe


 • Kompetentne Biuro Rachunkowe w Krakowie
  MKM biuro rachunkowe w Krakowie jest miejscem gdzie w sposób profesjonalny wykonujemy obsługę finansową firm. Nasz zespół to sami doświadczeni specjaliści, dla których księgowość nie ma żadnych tajemnic. Nieustannie podwyższamy kwalifikacje by w pełni realizować oczekiwania naszych klientów. Nasze doradztwo podatkowe kierujemy do klientów prywatnych oraz podmiotów gospodarczych. Na stałe współpracujemy z kancelarią biegłego rewidenta i z najlepszymi doradcami podatkowymi. Posiadamy też ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zawsze pracujemy na nowoczesnym i sprawdzonym oprogramowaniu. Sporządzamy sprawozdania wewnątrzunijne i dla celów statystycznych. Proponujemy także kompleksową obsługę kadr i płac.
  http://www.kancelaria-mkm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Biuro Rachunkowe Euro w Opolu- serdecznie witamy
  Biuro Rachunkowe Euro z siedzibą w Opolu świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jakość i bezpieczeństwo naszych usług gwarantują Certyfikaty Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenia OC. Zakres naszej działalności to m.in.: - pełna księgowość (księgi rachunkowe) - księgowość uproszczona (KPiR, ryczałt) - ZUS, kadry i płace - rozliczenia roczne - rejestracja podmiotów gospodarczych w KRS, US, REGON, ZUS - reprezentacja Klientów w urzędach (US, ZUS) Dodatkowo, w celu ułatwienia współpracy oraz zaoszczędzenia Państwa czasu - sami podjeżdżamy po dokumenty. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  http://biuro-euro.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rzetelne biuro rachunkowe Bydgoszcz
  Zakres usług obejmuje: doradztwo oraz kompleksową obsługę ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtu, wystawianie deklaracji, obsługa ZUS, kadr i płac, ewidencje VAT, badanie bilansu,doradztwo podatkowe. Uni-Rach posiada odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych, a także do badania bilansów. Rzetelność usług potwierdzają posiadane uprawnienia. Firma została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. Szef firmy posiada kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  http://www.uni-rach.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • księgowość dla firm Kraków
  Biuro rachunkowe kraków to kancelaria, w której każdy człowiek może bezproblemowo zrealizować wszystkie formalności urzędowe powiązane z koniecznością rozliczania domowych lub firmowych rachunków. Tutaj można szukać wsparcia, nabyć potrzebne informacje, można powierzyć ważne sprawy i przez to szybko zyskać. Tego typu biuro rozliczeniowe to wyjątkowa perełka pośród wszystkich biur księgowych. Zatem jeśli mamy mieć spokojny sen i nie dbać o podatki, nie mieć nieprzyjemności z skarbówką, a w dokumentach właściwy porządek, to zagwarantuje nam to, wyłącznie najlepsze i najdokładniejsze biuro księgowe kraków.
  http://www.perfekt.biz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Bramki obrotowe Burgery Centrum Pakowania Wideofilmowanie Zabawki szable Pisanie programów Pogoda Portale tematyczne
topmotion. Strony internetowe. Spis stron internetowych - topmotion . Dobre strony www. Zapraszamy.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
animacje dla dzieci kraków. Oferujemy najlepsze animacje dla dzieci kraków .
http://textileprint.pl/przygotowanie-do-druku/. Drukowanie na tkaninach, płótnie, flagach: http://textileprint.pl/przygotowanie-do-druku/ . Zapraszamy
Import z chin. Import z chin . Profesjonalna firma konsultingowa specjalizująca się w handlu z chinami. Oferujemy następujące usługi: import z chin, eksport do chin, kontrole jakości towarów. Nasze biuro handlowe znajduje się w Szanghaju.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w dyplomówce - http://www.pisaniezagrosze.pl/


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007