Polecane

Gry


 • Najnowsze gry
  Pr0gamer, to punkt gdzie własne kilka groszy do historii sieciowej zabawy wtrąci pro-gracz, frapujący się grami od dawna, niemogący pocieszyć się współczesnym stanem portali WWW, które nie realizują jego wymagań. Wpadnij, jeżeli szukasz tekstu, bez przewijania stron, który mógłby coś wnieść do twojej świadomości.
  http://pr0gamer.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Recenzje gier
  Nie przepadam za konsolami, ale to nie w związku z tym założyłem ten blog. Blaszak miał zawsze dla mnie pierwszeństwo nawet w zabawie i uważam, że gry na komputer są wyraźnie bardziej wyjątkowe i o wiele lepsze, a to, że jest dużo platform paraliżuje ich rozrost. Na stronie znajdziecie mini felietony, które nie mówią o tym co mi się podobało, ale w jakim celu dane tytułu nie otrzymały lepszej oceny.
  http://grypc.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Gry PC
  Gry o wojnie, to dzisiaj najbardziej umiłowany temat wydawców. Dlaczego? Ggdyż nie trzeba się wiele przy nich natrudzić. Toteż wykreowałem tego bloga, gdyż o takich tworaach należy przygotować unikalną kategorię. Ilość gier wojennych stale przybywa i to nie ulegnie zmianie, gdyż ten rynek rozwija się sam razem z tym jak w jakim kierunku podąża otaczająca nas historia.
  http://grywojenne.eu/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Gry PC
  Podaję kawę na ławę w sprawie gier komputerowych. Nieraz ponarzekam, a niekiedy przedstawię w pozytywnym świetle. Znajdą się też chwile, w których prozmyślam. Jeżeli pijesz aktualnie kawę i sprawa tego typu rozrywki nie jest Ci obojętny, to wskakuj na blog i dowiedz się co wartościowego rozlega się w świecie gier komputerowych. Tyle czytania ile kawy, nie miej nie więcej, bez nacisków i dosadnie.
  http://kawanalawa.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • PZD-Desantowcy
  Nasza grupa ekspertów pomoże Ci odświeżyćTwojego starego Cs'a , a także zwiększyć makssymalnie FPS'y podczas gry aby osiągać jeszcze lepsze wyniki. Premium na serwerach jest tak dostosowane że możesz je nabyć niezależnie od tego ,czy masz pieniądze, czy jesteś spłukany.
  http://www.pzd.pun.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Organizacja imprez Religia, śwoątynie i parafie Taniec Katalogi tematyczne Laptopy Media Szkoły językowe Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny Mielno Międzywodzie Motocross, Enduro
pisanie prac magisterskich szczecin. Fachowe i profesjonalne pisanie prac magisterskich szczecin . Serdecznie zapraszamy
Referat za Grosze. Referat za Grosze to strzał w dziesiątkę!
tymczasowe pliki internetowe. Nie jesteś pewien czy Twoja strona wykorzystuje tymczasowe pliki internetowe . Możesz to sprawdzić u nas za darmo!
textileprint.pl. Profesjonalny druk na tkaninie, bawełnie, poliestrze oraz innym materiale. Serdecznie zapraszamy
Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007