Polecane

Nauka


 • najlepszy lista szkół, kursów, szkoleń w internecie.
  Strona Internetowa dla ludzi szukających miejsca, w gdzie będą mogli zgłębiać swoje pasje. Jeśli chcesz odszukać osoby z ciekawymi, nietuzinkowymi zainteresowaniami to nasz portal istnieje właśnie dla Ciebie. U nas dowiesz się jak rozpoczęła się ich pasja, a również co sprawić aby też ruszyć. Pragnąłbyś zgłębiać swoją wiedzę na kursach bądź szkoleniach. U nas wynajdziesz bogatą ofertę placówek naukowych, w których napewno wyszukasz intrygujące Cię szkolenia oraz korepetytjach z prawie każdego tematu. Dlatego też na naszej stronie jest miejsce dla wszystkich. Zatem jeżeli chcesz wiedzieć więcej nie czekaj i przystąp do nas już dziś. Zapewniamy, że nie pożałujesz swojej decyzji. Oczekujemy na Was.
  http://glodni-wiedzy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła Muzyczna CASIO Starogard Gdański
  SZKOŁA MUZYCZNA CASIO Starogard Gdański Al. Jana Pawła II 3 (Starogardzkie Centrum Kultury) 83-200 Starogard Gdański Zapraszamy wszystkich na przygodę z muzyką, dzięki której możemy pogłębiać swoje pasje i rozwijać uzdolnienia, spełniać marzenia, uwrażliwiać się i pobudzać inwencje twórcze. Bez względu na wiek, obcowanie z muzyką niesie za sobą wiele radości, dlatego do udziału w zajęciach prowadzonych w naszej szkole zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zapraszamy również do uruchomionych filii naszej szkoły muzycznej w miejscowościach Skórcz, Cerdy Wielkie oraz Smętowo Graniczne.
  http://www.casiostarogard.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fundacja edukacja demokratyczna, szkoła demokratyczna, edukacja domowa
  Fundacja wspiera tworzenie szkół demokratycznych w całej Polsce. Uczniowie nie mają przymusu uczenia się, gdyż same decydują o swoim wykształceniu z godnie jego zainteresowaniami. W szkole demokratycznej nie ma nałożonego systemu nauczania i ocen. Dziecko samo wybiera czego będzie się uczyć. Nauczyciele i uczniowie mają równe prawa i wspólnie ustalają reguły panujące w szkole. Wartości, którymi kierują się szkoły demokratyczne to: - szacunek i zaufanie dla dzieci, - równość statusu dzieci i dorosłych, - współodpowiedzialność za społeczność szkolną, - wolność wyboru działalności, - demokratyczne rządy sprawowane przez dzieci i pracowników, bez odniesienia do jakiegokolwiek rzekomo najwyższego przewodnika lub systemu.
  http://edukacjademokratyczna.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ebooki Audiobooki Książki
  Wydawnictwo pomagające ludziom osiągnąć sukces w życiu osobistym i biznesie. Oferujemy książki e-booki audiobuki darmowe książki w formie PDF do nauki biznesu, samodoskonalenia NLP, hobbystyczne, nauki jezyków obcych, FOREX, GPW i wiele wiele innych ...
  http://www.e-ksiazka.sklep.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Organizacja imprez Religia, śwoątynie i parafie Taniec Katalogi tematyczne Laptopy Media Szkoły językowe Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny Mielno Międzywodzie Motocross, Enduro
Pisanie doktoratu. Pisanie doktoratu może doprowadzić niejednego doktoranta do szewskiej pasji, nawet gdy dobrze orientujemy się w temacie. Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj, tylko pisz.
chatbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
Diamond Expert. Nie wiesz jak ulokować swoje pieniądze? Udaj się do Diamond Expert . Jest to najbezpieczniejsza i najlepsza lokata twojego kapitału.
Katalog top-web
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007