Polecane

Nauka


 • Test IQ
  Każdy internauta odwiedzający nasz serwis ma możliwość bezpłatnego sprawdzenia swojego iq. Wystarczy zrobić profesjonalny test IQ, a następnie błyskawicznie otrzymujesz rzeczywisty wynik w postaci punktów IQ. Nasz test IQ nie został zrobiony tak jak reszta, które przyciągają ludzi prostymi, głupimi pytaniami. W ten sposób nigdy nie poznasz swojego realnego IQ, a do tego zapłacisz kilka złotych za sms. Nasz test IQ to intuicyjna, w 100% profesjonalna platforma, wykonując go masz pewność, że otrzymasz miarodajny wynik na poziomie testu Mensa całkowicie darmowo. Nie trać czasu, rozwiąż nasz test IQ i poznaj swoją inteligencję natychmiast
  http://www.my-iq.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przygotowanie do matury z polskiego
  Wszystkie wiadomości przydatne w powtórce do matury w jednym miejscu. Takie rozwiązanie przedstawia lykwiedzy.pl. Przygotowanie do matury z polskiego, matematyki, jak też historii lub geografii, dzięki umieszczonym tam audycjom mp3 jest bardziej proste. Dostępne materiały zawierają lektury, streszczenia lektur jak też opracowania prezentujące kluczowe na maturze zagadnienia. Przy udziale lykwiedzy.pl, o każdej porze dnia i nocymożna przygotowywać się do matury.
  http://www.lykwiedzy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła Muzyczna CASIO Starogard Gdański
  Serdecznie witamy i dziękujemy za odwiedzenie strony internetowej naszej szkoły!! Zapraszamy wszystkich na przygodę z muzyką, dzięki której możemy pogłębiać swoje pasje i rozwijać uzdolnienia, spełniać marzenia, uwrażliwiać się i pobudzać inwencje twórcze, a jednocześnie w atmosferze zabawy i rozrywki, z udziałem doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, stawać się świadkami rozwoju swoich muzycznych umiejętności. Bez względu na wiek, obcowanie z muzyką niesie za sobą wiele radości, dlatego do udziału w zajęciach prowadzonych w naszej szkole zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły :)
  http://www.casiostarogard.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Planetarium przenośne
  Cena pokazu w planetarium zależy od liczby seansów, liczebności grup i odległości dojazdu. Oferujemy duże zniżki dla szkół i przedszkoli. Istnieje także możliwość indywidualnej negocjacji cen przy dużej liczbie zamówionych pokazów. Ceny dla dzieci i młodzieży zawierają się w przedziale od 7 10 zł/osobę, dla dorosłych od 10-12 zł/osobę. Szczegółowy cennik pokazów przesyłamy emailem. Przed rozpoczęciem pokazu potrzebujemy jedynie 30-40 minut, aby rozstawić sprzęt i uruchomić aparaturę.
  http://planetarium-jupiter.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

Kontakt


Tagi
Organizacja imprez Religia, śwoątynie i parafie Taniec Katalogi tematyczne Laptopy Media Szkoły językowe Szkoły wyĹźsze Zwierzęta i rośliny Mielno Międzywodzie Motocross, Enduro
druk na poliestrze. Oferujemy najwyższej jakości druk na poliestrze , bawełnie, płótnie. Skontaktuj się z nami już dziś!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
forum sztuk walk. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy bruce lee -> forum sztuk walk .
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
forum edukacyjne. Szkolne forum edukacyjne , pomoce naukowe.


Spis treści

Oprogramowanie UrbiCMS  2007